Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek miért baj az...

A fideszeseknek miért baj az ha én Józsi vagyok, de Bea szeretnék lenni?🌈

Figyelt kérdés
A természetben is vannak nemváltoztatások pl. bizonyos béka fajoknál.

2022. aug. 7. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
68%
Neked is annyi eszed van, mint annak a bizonyos békafajnak!
2022. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
70%
#70 akkor neked is a figyelmedbe ajánlom, hogy a nemváltó műtét feltétele a hivatalos nemi diszfória diagnózis, amit pszichiáter diagnosztizál. Bemondásra senkinek nem végzik el a műtétet. A nemi diszfória egyetlen tudományosan alátámasztott, hatékony kezelési módja pedig a műtét. Okoska
2022. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
6%
72! Műtse meg magát, de saját pénzből! Bocsi, de kell a pénz a daganatelleni gyógyszerekre, nincs keret a shemalekre...
2022. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
31%
Leírtam. Ez a diszfória gyógymódja. Tehát egy betegség kezelése. Amúgy meg szerintem lenne pénz a rákkutatásra, ha nem lopná szét a kormány. Szerintem rajtuk több múlik, mint az évente egy darab nemváltó műtéten.
2022. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
35%

#74


"Ez a diszfória gyógymódja."


Nem, ez egy baromsag.


Van ugye a Testkép-integrációs zavar (Body integrity dysphoria)


Ennek nem az a gyogymodja, hogy levagjuk a labat vagy kezet, amit feleslegesnek tart a paciens.

2022. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 harminezer oxigén ***** válasza:
78%

#73


Az àlltalam befizetett TB-ből miért is nem müttethetném meg magam? Lehet hogy újdonsàg lesz neked, de a transzneműek is dolgoznak, ugyan úgy vonjàk tőlem is a TB-t, SZJA-at stb.


Niki

2022. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
47%
#75 a nemi diszfória egyetlen igazoltan hatásos gyógymódja a nemátalakító műtét. Pont.
2022. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
69%

77-es vagyok, folytatás:

A továbbiakban jó lenne, ha rendbe tennéd magadban a biológiai nem, és a társadalmi nem közötti különbséget. A transzneműek alapvetően a társadalmi nemükben nem tudnak azonosulni a biológiai nemükkel. A műtét tehát a társadalmi nemhez való igazolást oldja meg.

Vagy ha ezzel nem értesz egyet, felvételizz az orvosira, vagy pszichologia szakra, végezd el, doktorálj, végezz reprezentatív kutatásokat, fejlessz ki új kezelési módot, azt is teszteld le, azzal is végezz kutatást, majd összegezd, és hasonlítsd össze a két módszer hatékonyságát. Ha a tiéd sikeresebb lesz, még Nobelt is kaphatsz. Hajrá

2022. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
75%
Mert a fideszes egy frusztrált fajta ember, akinek az a legnagyobb öröme, ha más embereket is megakadályozhat a boldogulásban, ha más embereket gyűlölhet, lehetőleg paranszcsóra.
2022. aug. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!