Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek miért baj az...

A fideszeseknek miért baj az ha én Józsi vagyok, de Bea szeretnék lenni?🌈

Figyelt kérdés
A természetben is vannak nemváltoztatások pl. bizonyos béka fajoknál.

2022. aug. 7. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
100%
Engem az sem érdekel, ha Huanita lesz a neved, - csak arra ne kérj, hogy mögéd kerüléssel gyűjtsem be a napi egy pontomat!
2022. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
8%

#50


volt, amikor lobotomiat hasznaltak az orvosok az elmabaj kezelesere

azert mert a gender movement kilobbizta maganak a mutetet, azert meg az elmebetegeket nem mutettel szoktak kezelni.

2022. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
31%
A lobotomiarol utána kiderült, hogy bizonyos agyi funkciókat és az érzelem szabályozást (valamint felelősség érzetet) károsítja. A nemátalakítás nem. Nem az lmbtq lobbizta ki, hanem a pszichiáterek szakmai tapasztalatai, és kutatások eredményei bizonyították a kezelés hatékonyságát. És ameddig ezt nem cáfolják hasonló eszközökkel, és ajánlanak jobb és megbízhatóbb és hatékonyabb alternatívát, addig ez marad.
2022. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
7%

A lobotomiarol mar akkor is tudtak, hogy milyen karokat okoz, nem utolag derult ki rola.


A gender lobby hatasara fogadtak el kezeleskent a mutetet, holott mindenki tudja, hogy ezzel nem segitenek szerencsetlen elmebetegeken.

2022. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
19%

Lehet, hogy már akkor is tudtak, ezt pontosan nem tudom, de nem volt jobb gyógymód. Azért használták ezt. Aztan lett bizonyítottan hatékonyabb és kevesebb kárt okozó módszer, a gyógyszer és terápia, és akkor áttértek erre.

Ezt már korábban is leírtam, de te komolyan elhiszed, hogy egy egész szakma kussol, miközben pontosan tudja, hogy amit csinálnak az ártalmas, és van jobb megoldás, csak azért mert ilyen “lobbi” van? Komolyan elhiszed? Már nem azért de ez elég durva rágalmazás. Gyakorlatilag az összes pszichológus, pszichiáter szakmai hozzáértését és etikai bizonyítványát kérdőjelezed meg alaptalanul, mert jobb módszer (jelenleg) nincsen.

2022. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
21%

Nem lehet, hogy tudtak, hanem pontosan tisztaban voltak vele, hogy mennyire karos, de mivel befolyasos orvosok igen jo penzt csinaltak belole, emiatt viragzott a lobotomia


Ugyanigy van most a gender mutetettel. Probalj csak egy szot is szolni es egybol elhallgattatnak, megfelemlitenek. Sajnos ez van.


majd egy-ket ev mulva lecseng, a sok elmebeteg rajon, hogy a csonkitassal nem oldodtak meg a problemaik es majd jonnek a nem visszaalakito mutetek, persze teljesen mar nem lesz ujra igazi ferfi/no igy tovabbra is depressziosok lesznek es meg jobban elhatalmasodik rajtuk az elmebaj

2022. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
31%
Persze, az összeesküvés-elméletek azok mennek. Szerintem olyan elméleteket gyárts inkább, ahol nem egy egész szakma szakértelmét kérdőjelezed meg. Mert ez elég szánalmas
2022. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 harminezer oxigén ***** válasza:
78%

sziasztok


milyen kedves, néhàny ember itt elmebetegez olyan embereket (köztük engem is) akiket nem ismernek, akikkel soha nem talàlkoztak. szakembereket próbàlnak lefizetett sarlatànnak beàllítani úgy hogy ők semmilyen szakmai ismerettel nem rendelkeznek. én pl közel egy évig jàrtam tb-s pszichiàtriàkra a szakvéleményekért, nem egy szép mosolyért adjàk oda ezeket. de itt némely fotel doki biztos jobban tudja. szerintetek viccből megyünk végig mindenen? vagy pusztàn azért mert "jaj de menő"? nagyon el vagytok tévedve, nem épp kellemes mikor magyaràzkodsz a személyid miatt, vagy ép előszőr sétàlsz be a pszihora, vagy elég csak azt mondanom mikor a csalàdnak elmondod, nemtudva hogyan reagàlnak. ezt kizàrólag magunkért csinàljuk, és roohadtul elegünk van abból hogy sok tahó bele akar pofàzni az életünkbe. mi a francot àrtok nektek azzal hogy teszek azért hogy boldogabb legyen az életem? miért nem tudtok lekattani rólunk? folyton azt papoljàtok hogy ne feltünősködjünk, hogy simuljunk bele a tàrsadalomba. mégis folyton ti hozzàtok elő a transzneműeket. mi bajotok van velünk? kikosarazott benettek egy transznemű és ez a bosszú?


niki

2022. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
42%

#58 Már neharagudj de itt konkrét példaként a kérdező provokált.

Ahogyan azt a pride-al csináljátok.

Olvastad amúgy a kérdést?

Senki nem foglalkozna a magánéletetekkel, ha nem kérnétek Ti magatok.

2022. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim válasza:
58%

Nem összeesküvés-elmélet hanem politikai nyomásra változtattak a DSM jegyzéken.Az APA volt elnöke is erről beszél.Nem volt semmilyen tudományos vizsgálat a kérdésben az LMBTQ nyomására változtattak a besorolásokon.Először a homoszexualitás majd később a többi devianciát is átsorolták.Aki ezek után is összeesküvés-elméletről beszél az nem képes szembenézni a valósággal azzal nincs nagyon miről beszélni.

https://www.youtube.com/watch?v=tYdgzJwiZIc

2022. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!