Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jön már egy valóban...

Mikor jön már egy valóban baloldali új párt, ami végleg felváltja az MSZP-t?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
miért lényeg h bal vagy jobb? az emberek érdekét szolgálja ne ideológiát!
2010. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
A Munkáspárt valóban baloldali, bár nem épp új. Másik szerintem már nem lesz. Esetleg majd amikor megszűnik az MSZP, egy gyengébb, és annál "jobboldalibb" párt fog megerősödni, és lesz majd relatíve baloldali.
2010. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha a Fidesz így folytatja,akkor pár éven belül lesz egy olyan párt,ami a kisembereket érdekeit képviseli majd. Nem biztos,hogy baloldali lesz,de baloldalinak mondott értékeket képvisel majd.
2010. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is várok rá. Hogy miért fontos? Hát egyszerűen azért, mert nagyon kellene valaki a modern világban is, aki a szegényeket, az egyszerű dolgozó tömegeket (is) képviseli. Mert hát sajnos még mindig mi vagyunk sokkal többen. Az MSZP-nek ehhez a gondolatvilághoz semmi köze nem volt, a nagytőkés-barát SZDSZ ideológiája mentén haladtak mindvégig, most meg hogy elvesztették az SZDSZ-t, mindenféle ideológia, sőt gondolat nélkül maradtak. Nekem az MSZP-ben a legröhejesebb az volt, hogy a vezetői állandóan milliárdosok voltak, és ők értekeztek szociális érzékenységről.
2010. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig olyan vezetés kell, ami baloldali és jobboldali elemeket is egyaránt magába foglal, mert csak a teljességelvűséggel lehet igazán sikeres vezetést kialakítani.


Csak jobb és csak baloldali elemekkel nem lehet jól irányítani egy országot. Ehhez mindkettő tulajdonságai kellenek.

2010. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha alakulna egy fiatal, hiteles, az MSZP-től független mérsékelt baloldali, szociáldemokrata párt, talán még be is lépnék. Szerintem a jelenlegi apátiát egy-két éven belül fel fogja váltani a baloldali értelmiség tudatos ellenállása, mivel a Fidesz a 2/3 birtokában nagyon hamar el fog szemtelenedni, sutba dobva azt, amivel 8 éven át szédítette az országot.
2010. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
remélem minél előbb. az mszp alámosta a a baloldal jelentését.
2010. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a Fidesz így folytatja,akkor pár éven belül lesz egy olyan párt,ami a kisembereket érdekeit képviseli majd. Nem biztos,hogy baloldali lesz,de baloldalinak mondott értékeket képvisel majd."


Nem kell ahhoz pár év. Már ott a Jobbik. Kevésbé baloldali, de az emberek érdekeit képviseli.

2010. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"MSZP-ben a legröhejesebb az volt, hogy a vezetői állandóan milliárdosok voltak, és ők értekeztek szociális érzékenységről."


Ez nekem is szemet szúrt és számomra is vicces egy momentum, de aki valaha is MSZPre adta a voksát meg is érdemli.

2010. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Már ott a Jobbik. Kevésbé baloldali, de az emberek érdekeit képviseli."


Sőt, még azt is megmondja, kik számítanak embernek, és kik nem...

2010. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!