Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, férfiak miért ne...

Ellenzékiek, férfiak miért ne szóljanak bele abortuszba, ha szerintetek mi is szülhetünk?

Figyelt kérdés

[link]


Minket érintő kérdés szerintetek.



2022. aug. 15. 08:36
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
#20 Tudsz róla, hogy egy sejtcsomónak nincsenek érzelmei és gondolatai? Ezentúl csak akkor szexelhetsz, ha gyereknemzés céljából teszed. Minden ejakulációval milliárd életet pusztítasz el. Sőt, amikor a nők menstruálnak ők is életet pusztítanak. Azt mondod egy sejthalmaz okosabb, mint egy sperma?
2022. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
#17 még mindig várom a hiteles felmérést, ami ezt a 99,9%-ot adta. Vagy a seggedből húztad elő? Ez valószínűbb….
2022. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
0%

"Tudsz róla, hogy egy sejtcsomónak nincsenek érzelmei és gondolatai?"


Tudsz-e róla, hogy a 10. héten már minden kialakult, ami egy embert emberré tesz?

Ennyi erővel miért nem lehet megölni egy 2-3 évek gyereket? Hiszen az sem fog fel még semmit a világból.

Vagy miért nem lehet megölni mondjuk donáth annát, hogyha van rá olyan módszer, amivel ő "nem szenved"? Mert szeretne élni? Hogy élni jó dolog? Hát nagy pech.


Arról, hogy a magzatok hány %-a tartozik a bioetikailag tolerálható tartományba arról nincs konkrét statisztika, hiszen a liberálbuggyantak szerint ez terheli az anyát, és minden ilyen jellegű kérdezősködés csak súlyosbítja annak a néhány tized %-nak az amúgyis megterhelő helyzetét.


Arról viszont vannak adataink, hogy a betegségek, a szűrési lehetőségek, a társadalmunk alapvetően biztonságosabbá válása azt feltételezné, hogy a már említett okok száma, ami miatt az abortusz nem történik meg a 10. hétig meredeken csökkeni kellene.

Ennek ellenére pedig, hogy 2022-ben 100 élveszületésre legyen 22,5 abortusz nekem erre enged következtetni.


Egyetlen statisztika sem támasztja alá, hogy magyarországon 2021-ben 21 ezer abortusznak bármiféle bioletikailag elfogadható oka lenne.

2022. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
"Ennyi erővel miért nem lehet megölni egy 2-3 évek gyereket? Hiszen az sem fog fel még semmit a világból." Ez tényszerűen nem igaz. Ez a legszarabb érv az abortusz mellett, amit valaha hallottam.
2022. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
#23 Tudsz róla, hogy a terhességmegszakítás korlátait az 1992. évi LXXIX törvény szabályozza? Senki sem mondta, hogy egy biológiailag kifejlődött embriót akar elvetetni. Ez csak a saját fantazmagóriád. A kérdés és a rá adott válaszok az abortuszhoz való jogról szóltak. Bajok vannak abban a toronyban.
2022. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ez már megint a közmédiai általánosítás. Az ellenzéki (vagy liberális, ha úgy tetszik) férfiak döntő többsége nem gondolja, hogy férfiak szülhetnek, sem azt, hogy nem szólhatnának bele az abortuszba. Sőt, azt sem gondoják, az abortusz legyen az új fogamzásgátlás.


A liberálisok véleménye jellemzően annyi, hogy ha pl megerőszakol valaki, vagy elszakad a gumi, vagy kéz-láb nélkül születne meg a gyereked, akkor azt az első X hétben el tudd vetetni.

2022. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
0%

"A liberálisok véleménye jellemzően annyi, hogy ha pl megerőszakol valaki, vagy elszakad a gumi, vagy kéz-láb nélkül születne meg a gyereked, akkor azt az első X hétben el tudd vetetni."


na pont ezaz, hogy ez hazugság

new york államban pl a születés előtti utolsó pillanatig el lehet vetetni

2022. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
85%
#28 Pontosan a törvények miatt nem ölsz embert. Ha nem lenne büntetendő az emberölés gondolod, hogy nem gyilkolnák halomra egymást az emberek? De. Pont azért vannak törvények, hogy szabályozzák a társadalom életét a közösség érdekében. Törvény szabályozza, hogy mikor végezhető el abortusz és mikor tiltott. Háboroghatsz rajta, de a 2/3-os kormányod hagyta továbbra is érvényben...
2022. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

>na pont ezaz, hogy ez hazugság

>new york államban pl a születés előtti utolsó pillanatig el lehet vetetni


Látod, látod, megint csak vagdalkozol, ahelyett, hogy odafigyelnél arra, hogy mit mond a másik. Én egy szót nem írtam NY államról, hanem azt írtam, hogy mi a mi véleményünk. És konkrét számot sem írtam, de ha már előhoztad ezt, akkor leírom azt is, hogy nyilván nem a 9 hónapos magzatokra gondoltam, hanem még jóval előbb, embrió szinten.


És pl ha kéz-láb nélküli pelenkás nyomorrékként kellene élned az életed, akkor lehet, hogy te is azt mondanád, hogy bárcsak az abortuszt választották volna a szüleid. Szóval szerintem nincs itt olyan nagy véleménykülönbség.

2022. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
0%

már mondtam, hogy nem a bioetikai normák szerinti abortuszt ellenzem, hanem a maradék 99,9%-ot, amikor nincsenek méltányolható körülmények


mégis már megint megy az agresszív falhoz állítás "ha kéz-láb nélküli pelenkás nyomorrékként kellene élned az életed, akkor lehet, hogy te is azt mondanád, hogy bárcsak az abortuszt választották volna a szüleid"


szerintem meg az a 99,9% teljesen egészséges gyerek ha megszületett volna, akkor utólag még nagyon szegény körülmények ellenére sem mondanák azt, hogy inkább abortálták volna őket

2022. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!