Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, férfiak miért ne...

Ellenzékiek, férfiak miért ne szóljanak bele abortuszba, ha szerintetek mi is szülhetünk?

Figyelt kérdés

[link]


Minket érintő kérdés szerintetek.



2022. aug. 15. 08:36
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
#40 nagyob beakadt ez a 99,9% persze 0 tényre alapozva
2022. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
78%

>Elmondtam, hogy azért nincs erről statisztika, mert a liberálisok (liberálbuggyantak) minden eszközt bevetnek az ellen, hogy ilyen készülhessen


Értem, tehát sajtból van a hold, erre pedig az a bizonyíték, hogy a liberálisok miatt még nem kóstolhattad meg a holdkőzetet. 10 pontos logikai bukfenc, gratulálok :)


(Az egyre szaporodó sértegetés meg nagybetűzés alapján kezdesz nagyon kiakadni. Szerintem sétálj egyet, nem a világ vége, ha elfogytak az érveid.)

2022. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
16%

"azt mondom, hogy az abortuszok 99,9% indokolt."

- akkor támaszd alá, elmondtam, hogy a világon az abortuszpártiak MINDENHOL betiltották az ilyen jellegű statisztikák készítését, és amiből le lehet vonni az általam indokolatlanként definiált helyzeteket, arra nagyonis van statisztika

azt meg lehet nézni, hogy 100 élveszületésre mennyi az abortusz

józan ésszel is belátható, hogy 100 élvszületésre 80-50-20 abortusz az kizárt dolog, hogy olyan jelenségekkel függjön össze, aminek az előfordulása ezrelékes meg tízezrelékes nagyságrendű.

és szerinted ez csak hasamraütés, de természetesen te nem fogod elmagyarázni, hogy miért gondolod indokoltnak, hogy 120 gyerekből megölünk 20-at.


"És ez kinek a felelőssége lenne? Csak nem a szétcs*eszett oktatásnak? Nem?"

- ami azt illeti az abortuszok a szocik óta megfeleződtek, a rendszerváltás óta harmadukra estek vissza

biztosan azért mert kevesebb a ritka genetikai elváltozás, ami élettel ellentétes állapotot eredményez ugye?! na a szét***eszett oktatás az érveid konzisztenciáján érezhető. ott az orvos, amikor a paciens bejön BESZÉLJE LE AZ ABORTUSZRÓL, ha az orvosilag és bioetikailag nem indokolt


"Akkor erről már csak van hivatalos adat, nem? Link?"

- Természetesen bármilyen betegségnek utánanézhetsz a folyóiratoban, de az azért fel kellene tűnjön minden 8 általánost elvégzett embernek, hogy 100 gyerekre 80 abortusznak semmi köze a torzszülöttek arányához.

Komolyan neked link kell ahhoz, hogy elhidd, hogy a végtagok nélkül születő gyerekek aránya egy az ötvenmillióhoz?


"Milyen gyerek megölése? Nem volt gyerekek megölése. Embriók az anya testéből való eltávolítása igen, amik az életképtelenségük miatt nem tudnak életben maradni a gazdatest nélkül."


- arról beszélek, hogy 100 élveszületésre 80 abortuszban bőségesen vannak olyan esetek, ahol egészséges gyerek egészséges anya és semmiféle egyéb méltányolható körülmény nem volt, mégis abortusz lett a vége



"Forrás erre az arányra?"

- [link]

mtessék itt van :) de amúgy ennyire fingod sincs róla, hogy valójában mennyi abortuszt végeznek és így okoskodsz meg véded, hogy itt csak a kéz és lábnélkül születetteket kímélik meg a nyomortól?


"Fogd már fel, hogy a pár hetes embrió nem életképes, másik testéBEN BENNE kell lennie az életben maradáshoz. Másik ember teste tartja közvetlenül életben. Egy újszülött, vagy felnőtt nincs ráutalva másik ember testére. Nem hal meg magától a levegőn. Teljesen funkcionáló szervezete van. Vagy te egy szinten érzed magad egy 10 hetes embrióval? Ez mondjuk sokmindent megmagyarázna az értelmi képességeidet illetően..."


- igen egy szinten érzem magam, mint emberi lény

megnézném donáth annát vízben fulladozni

na mi van nusika? csak tüdővel megy a légzés? ragaszkodsz a homeosztázisodhoz? hát az szarügy annácsak! tessék kopoltyút kifejleszteni, akkor azzal majd megy a víz alatt is!

mindenki átmegy ezen a fázison, akit anya szült (lehet téged nem, ez sokmindent elárulnak), és bizony te is meghaltál volna, hogyha idő előtt kivettek volna az anyaméhből és hagynak meghalni


"Az embrió az anya szervezetéből veszi el a tápanyagot, Donáth Anna, pedig felnőtt nőként megveszi, és elkészíti. Nincs másra utalva."


- donáth annát az életet adó közpénz tartja el, zárjuk el neki és nézzük meg ahogy "megél a piacról" :)



"10 hetes magzat az már emberi lény."

Akkor a paradicsommag, az paradicsom?"


A paradicsomra egészen más bioetikai normák vonatkoznak. Ezt felfogod, hogy miért van? Egyébként igen, a paradicsom mag is paradicsom.

Vagy mivel Donáth Anna nem nobel díjas fizikus, ezért öljük meg, mert nem veszítünk vele nobel díjas fizikust nem?

2022. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

#43 te mentálisan teljesen rendben vagy? teljesen komoly a kérdés, volt már, hogy olyan emberrel vitatkoztam itt, akiről utána kiderült, hogy aspergeres, tehát annyira nem érti meg az empátia részét az ilyen kérdéseknek. Nem szeretném, ha most is ilyen lenne. Ha nem érted, akkor nem baj, csak akkor tisztázzuk, mert nem szívesen pazarlom az időm, ha esély sincs a megértésre.


" akkor támaszd alá"

Édesem, ez egy példa volt, hogy te hogy hangzol, amikor ideböfögsz indokolatlan számokat, és megsértődsz, ha nem tudod őket alátámasztani. Amúgy bármikor lehet erről felmérést csinálni. Csak a kutatásetikai szempontokat be kell tartani, de meg lehet csinálni.


"20 gyerekből megölünk 20-at."

Légy szíves fogd fel, hogy egy gyereket nem öl meg senki (a családon belüli erőszakot leszámítva.. ami mondjuk nem példa nélküli, ha olyan nőket manipulálnak bele a nem kívánt magzat megszülésébe, akik ilyen helyzetben vannak. Gyakorlatilag csak konzerváljátok, és szaporítjátok a gyermekbánmtalmazást, és a családon belüli erőszakot, hogy ezeket a nőket le akarjátok erről beszélni, úgy hogy mellette semmilyen segítséget nem adtok nekik, és amikor az anya jelenti a gyámügyön, hogy apuka veszélyes, nem akarja láthatásra vinni a gyerekeket, akkor a gyámügy nem csinál semmit, oda kell adnia a két gyereket, csak azért, hogy apuci utána megölje őket. És akkor csak a szem meresztgetés megy, meg a kezeteket széttárjátok, hogy szörnyű, de van ilyen. Ezek ellen persze senki nem csinál semmit. De igen, a nők csak szüljék meg az ilyen vadembereknek is a gyereket. Szégyen.). Egy embrió nem egyenlő egy gyerekkel. A gyerek a megszlületett életreképes ember. Az embrió egy kezdetleges sejttömörület (tudom, hogy nem tetszik, ha így hívják, de konkrétan ennyiről van szó. Az anya szervezetéből tápanyagot elvonó sejtcsomóról. Önálló életre képtelen sejttömörülés. Ennyi). A gyerek önálló (más testétől független) életre képes emberi élőlény. Érted? Vagy egy 10 hetes embrió egyenlő "értékű", mint egy 5 éves gyerek? Ezt nem mondhatod komolyan.


"BESZÉLJE LE AZ ABORTUSZRÓL"

Ez az egyik legetikátlanabb, és felelőtlenebb dolog lenne (bár nagyon gyakori így is). Mint korábban írtam, nagyon sok oka lehet az abortusznak. Bántalmazó apa, anyagi gondok, anya mentális állapota, stb nem szőnyeg alá söpörhető kockázat. Konkrétan a megszületendő magzat (amikor már valóban gyerek!!) életét veszélyeztetheti ezzel az orvos. Ez mennyire lenne etikus? Ja, a férjed verbálisan bántalmaz, anyagilag függesz tőle, és néha napján le is kever kettőt (pont elég, hogy ne legyen nyoma). Szar ügy, szüld meg neki a gyereket, hátha azt majd úgy megveri, ha nem hagyja abba a sírást, hogy maradandóan megsérül a gyerek. Addig mindenki tehetetlen." Arrogáns barom. Nézz ,ár kicsit túl a saját kis álomvilágodon, ahol az emberek csak azért esnek át abortuszon, mert "nem akarnak gyereket, és nem érdekli őket a védekezés". Nem életszerű. Vagy a 20 éves kollégiumban lakó egyetemista kiscsaj. Saját magát se tudja eltartani, becsúszik a baba, a srác lelép. Egészséges, de a csajt a szülei nem támogatják, nem tud dolgozni, nincs hova mennie. Szülje meg? Komolyan? ez lenne "etikus"? Akkor a te morális érzéked nagyon gatya.


" semmiféle egyéb méltányolható körülmény nem volt, mégis abortusz lett a vége"

Értem, de nem te döntöd el, hogy mi "méltányolható". Már elégszer bizonyítottad, hogy semmilyen rálátásod nincs az emberi életekre. Hogy mások milyen körülmények között élnek. Szánalmas vagy, hogy még így is kétpofára osztod az észt olyan dolgokról, amikről 0 rálátásod, vagy fogalmad sincs.


"mtessék itt van :)"

Ügyes vagy, akkor csak tudod, hogyan kell forrást keresni. Csak a többihez nincs forrás, amire támaszkodsz, de te azt tudod, mert csak. Idióta. Legalább tudod, hogy csak így érdemes dolgokra hivatkozni. Tudod, hogy van mire. Gratulálok, most először sikerült!


"megnézném donáth annát vízben fulladozni"

Ezt az élet védelmének a jegyében? Nem fáj a buksid paradoxontól?


"mindenki átmegy ezen a fázison, akit anya szült (lehet téged nem, ez sokmindent elárulnak), és bizony te is meghaltál volna, hogyha idő előtt kivettek volna az anyaméhből és hagynak meghalni"

Oké.. Akkor nem különösebben izgatna az egész...


"életet adó közpénz tartja el,"

Szerintem abba ne menjünk bele, hogy kik azok, akik a közpénzt nem rendeltetésszerűen használják... Ugye érted;)


Az embrió egy embrió. Életképtelen. Ha életben tudna maradni, más jogok vonatkoznának rá. Tudod itt az egyik legnagyobb önellentmondásotok. Azt hangoztatjátok, hogy az embrió is ember, ezért emberi jogai vannak, tehát joga van az élethez. De ha emberi jogai vannak, akkor az is vonatkozik rá, hogy a másik ember engedélye nélkül nem használhatja annak a szerveit, testét, stb. Tehát jogos az abortusz. Ha meg nem ember, mert nincsenek emberi jogai, akkor megint csak jogos az abortusz. Vagy az szerinted jogos, hogy a nő testi autonómiájához és önrendelekzéséhez való joga felülírható egy életképtelen sejtcsomó "emberi" jogaival? Akkor a te emberi jogaidat is felülírhatom azzal, hogy hülye vagy, tehát ne legyenek emberi jogaid? Vagy miért lenne több joga egy életképtelen embriónak, mint egy embernek?


Amúgy mi ez a Donáth Anna gyűlölet? Elég komikus egy idő után.

2022. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
0%

szerinted gyűlölet, hogyha donáth annát a saját abortuszpárti sejtcsomós propagandájával szembesítem? :)) ez is egy vélemény


"vitatkoztam itt, akiről utána kiderült, hogy aspergeres, tehát annyira nem érti meg az empátia részét az ilyen kérdéseknek"


aspergeres szerintem te vagy

neked kell elmagyarázni, hogy a paradicsommagnak miért nincsenek emberi jogai, amikor az emberi magzatnak meg miért vannak... és akkor papol itt nekem empátiáról


"Édesem, ez egy példa volt, hogy te hogy hangzol, amikor ideböfögsz indokolatlan számokat, és megsértődsz, ha nem tudod őket alátámasztani. Amúgy bármikor lehet erről felmérést csinálni. Csak a kutatásetikai szempontokat be kell tartani, de meg lehet csinálni."


Segghülye liberális megmondóemberek mondják meg, akik azt sem tudják, hogy fiúk-e vagy lányok, hogy mit szabad kutatni és mit nem. Persze nyilván tönkre teheti bármelyik kutató a karrierjét azzal, hogy nyíltan szembe megy az agyalágyult gender-woke véleménybuborékkal.

Én szépen levezettem, hogy szerintem miért baromság amiről beszélsz. Te meg jó akkor szerintem meg indokolt, "mert szerintem a paracsommaganak sincsenek emberi jogai."


"Ez az egyik legetikátlanabb, és felelőtlenebb dolog lenne (...) Ja, a férjed verbálisan bántalmaz, anyagilag függesz tőle, és néha napján le is kever kettőt "


És már megint az agresszív falhoz állítás megy. Komolyan el kell hinni, hogy ez a 100 megszületett gyerekre 80 abortusz dolog az mind ilyen esethez kapcsolódik? Továbbra sem vitatja senki az erőszakból fogant magzatok abortuszát. Csak ugye akkor megint megmagyaráztál ezzel éves szinten mondjuk 100 abortuszt. Vagy ezret. Ez még mindig nem az a 40-20 ezer abortusz.


Az anyagi okokat meg hagyjuk. Szerintem szegénységben élni sokkal jobb, mint egyáltalán nem. Adja időszakosan állami nevelésbe. Még csak le sem kell róla mondania.

Persze nyilván mivel az abortusz a hülyék sportja, ezért nyilván az első út visz az abortuszra és nem a családsegítőhöz.


"Csak a többihez nincs forrás, amire támaszkodsz, de te azt tudod, mert csak"


Bocs, de ilyen alapvető dologról sem volt fingod se, hogy mondjuk mennyi abortuszt végeznek. És üvöltesz itt össze-vissza idiótaságakat. Gyakorlatilag köpni nyelni nem tudsz, amikor meg kéne magyaráznod, hogy ez a brutális abortusszám ez miért van. Mert még a segghülye fejed is felfogja, hogy ez nem mind ritka genetikai beteg, de még erőszakból sem foganhatott.



"Az embrió egy embrió. Életképtelen. Ha életben tudna maradni, más jogok vonatkoznának rá. Tudod itt az egyik legnagyobb önellentmondásotok. Azt hangoztatjátok, hogy az embrió is ember, ezért emberi jogai vannak, tehát joga van az élethez. De ha emberi jogai vannak, akkor az is vonatkozik rá, hogy a másik ember engedélye nélkül nem használhatja annak a szerveit, testét, stb. Tehát jogos az abortusz. Ha meg nem ember, mert nincsenek emberi jogai, akkor megint csak jogos az abortusz. Vagy az szerinted jogos, hogy a nő testi autonómiájához és önrendelekzéséhez való joga felülírható egy életképtelen sejtcsomó "emberi" jogaival? Akkor a te emberi jogaidat is felülírhatom azzal, hogy hülye vagy, tehát ne legyenek emberi jogaid? Vagy miért lenne több joga egy életképtelen embriónak, mint egy embernek?"


Már komolyan ez a náci fajelméletes magyarázkodás. Igen tudom, Hitler szerint a zsidó nem ember, tehát meg lehet ölni. Körülbelül ilyen ez a náci fejtegetésed, hogy aki nem elég erős az élethez, az amúgy sem érdemelte volna azt meg.

És akkor mondjuk miért ölik meg azokat akik túlélték az abortuszt amerikában? Mert azért a harmadik trimeszterben az már esélyes.


Ez a szervdonoros történet is érdekes, mert egeszen 18 éves korodig mindenhez a szüleid beleegyező nyilatkozata kell. És ez nem az emberi jogokkal, hanem a cselekvőképességgel függ össze. És nyilván nem ölheted meg a gyereked 18 éves koráig, mert élethez meg joga van.


Nem jogos az abortusz. Nem jogos embert ölni semmilyen körülmények között. És 100 élve születésre 2021ben 23,5 abortusz nem magyarázható a bioetika korlátai között. Nem véletlenül teszik tönkre minden tudós karrierjét, aki ezt kutatni merészelné.


Kb minden érved megbukott, donáth anna agyát is szét lehetne loccsantani ilyen mondvacsinált náci érvekkel.

2022. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

#45 "szerinted gyűlölet, hogyha donáth annát a saját abortuszpárti sejtcsomós propagandájával szembesítem? "

Az előbb még azt írtad: "megnézném donáth annát vízben fulladozni"

Igen, ez barátok között is gyűlölet. Sőt még fenyegetésnek is felfogható. Én az ilyenekkel óvatos lennék, szép kis büntit össze lehet ilyenekkel szedni.


"neked kell elmagyarázni, hogy a paradicsommagnak miért nincsenek emberi jogai, amikor az emberi magzatnak meg miért vannak"

Soha nem mondtam, hogy a paradicsomnak emberi jogai lennének. Nem egy kalap alá vonható. Nem tudom, hogy a szövegértési képességek teljes hiánya miatt gondolod így, vagy csak szimplán annyira szánalmas vagy, hogy egy vita elvesztését sem vagy képes beismerni. Ez egy hasonlat volt. Mint hogy maga a dolog nem a dolog részei maguk. Csak gondoltam egy szemléletesebb példával jobban érthető. Bár ha a paradicsomos példát nem értetted, ezt sem fogod.


"Segghülye liberális megmondóemberek mondják meg, akik azt sem tudják, hogy fiúk-e vagy lányok, hogy mit szabad kutatni és mit nem. Persze nyilván tönkre teheti bármelyik kutató a karrierjét azzal, hogy nyíltan szembe megy az agyalágyult gender-woke véleménybuborékkal"

Hidd el, ha kutatásetikai szempontokat betartja, és reprezentatív, és valid mérést végez, akkor azzal nem tud senki lényegi vitát folytatni. Csak tudod, akkor a reprezentativitást mindenképpen be kell tartani. Nem elég a világ végi roma faluban megkérdezni 5 nőt. Valamint a manipulatív, sugalmazó kérdéseket is mellőzni kellene. Ha ezeket meg tudná csinálni bármelyik kutató, ÉS meg is kapná a szerinted 99,9%-ot (amit ép ésszel fel lehet fogni, hogy soha a büdös életben nem fog, mert ez egy életidegen szám a társadalomtudományokban (bár ez csak azt bizonyítja, hogy nem nagyon olvasol ilyen irodalmakat)) akkor nem lehetne ellene semmilyen "libernyák woke" kutatónak kifogása. Ha tartja a tudományos kereteket, és a validitás megállja a helyét, akkor az egy valid eredmény lesz. Kutatásmódszertani alapismeretek kurzus.


"Csak ugye akkor megint megmagyaráztál ezzel éves szinten mondjuk 100 abortuszt. Vagy ezret. Ez még mindig nem az a 40-20 ezer abortusz."

Honnan tudod? Honnan gondolod, hogy az a bizonyos statisztika nem pont ezt bizonyítaná? Persze, nem fogja, de igenis, ennél jóval nagyobb százalékát megmagyarázná. Viszont egy csomó más okot is felsoroltam (remélem sikerült elolvasni), amik összességében már igenis rengeteget megmagyaráznak. Bár még mindig tartom, (mivel hogy én már túl vagyok 2 terhességen) hogy ezt csak önszántából szabad végigcsinálni az embernek. Egy egészséges, komplikációmentes terhesség is pokoli tud lenni. Maradandó károkat okozhat (nekem pl terhességi cukorbetegségem volt. Csak a szülés után nem múlt el. A második terhességemkor jött ki.). Ilyenre nem lehet KÉNYSZERÍTENI embert. Amit már szintén leírtam. Mert az emberiség ellen elkövetett bűncselekmény lenn, emberkínzás!!


"Szerintem szegénységben élni sokkal jobb, mint egyáltalán nem. Adja időszakosan állami nevelésbe. Még csak le sem kell róla mondania."

Megint... SZERINTED. Oké, te így gondolod. Rendben van. De csak azért, mert te ezen a véleményen vagy, nem biztos, hogy az élet alapvető kérdéseiben igazad van. Ez pl, egy ilyen kérdés. Mert szerintem meg jobb nem létezni, mint mélyszegénységben élni, ki-be járni a nevelőotthonokba, nem lenne más az eredménye mint egy lelki rokkant gyerek. Bocs, több ezer lelki rokkant gyerek. Az sokkal jobb. Vagy van erre ellátórendszer? A lelki sebeket, és ezekből fakadó mentális problémák megoldására? Jaaa, hogy nincs? Tehát akkor traumatizáljuk a gyerekeket, aztán majd nem segítünk nekik. Milyen humánus, emberbarát gondolat.


"Gyakorlatilag köpni nyelni nem tudsz, amikor meg kéne magyaráznod, hogy ez a brutális abortusszám ez miért van"

Nem te mondtad, hogy a 90-es évekhez képest megfeleződött az abortuszok száma? Öngól? aha..


"Nem jogos embert ölni semmilyen körülmények között. "

Ölni csak olyan ÉLŐlényt lehet. Mi az élőlény definíciója? Életfunkciókat mutat. Mik azok az életfunkciók? "mozgásképesség, az anyagcsere, vagy az érzékelés és alkalmazkodás képessége." ( [link]

A 12 hetes embrió képes ezekre? Nézzük sorba. Mozgásképesség. A helyváltoztatásra nem képes, csak a helyzetváltoztatásra. És még csak ez sem akaratlagos. anyagcsere. A 12. héten még nem működik az anyagcseréje, az anya szervezete végzi ezt. érzékelés, és alkalmazkodás. Külső fizikai ingerekre minimálisan reagál (kb mint egy papucsállatka), de nem képes alkalmazkodni. Tehát elmondható, hogy kritériumok több mint felére nem alkalmas. Tehát... Nem, nem egyenértékű emberi lény, nem illetik meg emberi jogok, és nem gyilkosság. Mivel nincs önálló élete (és önálló élet alatt azt értem, hogy nincs szüksége a másik ember szervezetére az életben maradáshoz. Ezzel nem vitatkozhatsz.).


"És akkor mondjuk miért ölik meg azokat akik túlélték az abortuszt amerikában? Mert azért a harmadik trimeszterben az már esélyes"

Ezzel az egy dologgal értek egyet. Szerintem, amelyik magzat életben tud maradni, azt segíteni kell, és meg kell menteni az orvosoknak. Bár leírtam, hogy kevesebb, mint az abortuszok 1%-áról van szó, és akkor is túlnyomó részben egészségügyi okokból, az anya életének a megmentése miatt végzik el. Erre linkeltem forrást is.


"mert egeszen 18 éves korodig mindenhez a szüleid beleegyező nyilatkozata kell"

Édes istenem... Vannak elidegeníthetetlen emberi jogok. Amik minden esetben meg kell maradniuk. (kivéve mondjuk büntetésvégrehajtásnál)

Az élethez a születéstől kezdve joga van az embernek. Érte. A SZÜLETÉSTŐL kezdve (vajon miért.. ezen gondolkozz el). Nem is értem hogy gondolod ezt az egészet. Nyugtass meg, a te fejedben ugye valamennyire logikusnak tűnik ez az egész...


"Nem véletlenül teszik tönkre minden tudós karrierjét, aki ezt kutatni merészelné."

Na, hozz 3 konkrét példát, akik elismert szakemberek voltak, és ilyet mertek kutatni (és a kutatásaik validak voltak, nem ilyen-olyan manipulatív eredmények), és elkaszálták őket. Csak 3 példa. Mondjuk az elmúlt 10 évből.


"Kb minden érved megbukott, donáth anna agyát is szét lehetne loccsantani ilyen mondvacsinált náci érvekkel."

Igazán befejezhetnéd a vergődést, kezd (már régóta az) szánalmas lenni. Ezekkel a kifejezésekkel meg tényleg óvatosan, mert még a végén a bíróságon találod magad (és nem, nem vagyok Donáth Anna rajongó, de a stílus, amit megengedsz magadnak, undorító)

2022. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Szüljél akkor...
2022. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
0%

brutálisan szánalmasan megaláztad magad ezzel a sok sületlenséggel :DD


továbbra is dühödten vered magad a földhöz, mint valami elmebeteg náci a 30-as években, és közben mantrázod a sületlenségeket arról, hogy a zsidók nem is élőlények


"Ölni csak olyan ÉLŐlényt lehet. Mi az élőlény definíciója? Életfunkciókat mutat."


tehát ha téged mondjuk jó alaposan agyonvernek, és gépekre kerülsz akkor onnantól nem vagy élőlény :DD aha

vagy mondjuk a meddők sem élőlények


odáig már nem olvastad, hogy az ÉLŐLÉNYEK alapegysége a faj

tehát, mint emberek vagyunk élőlények


simán csak ennyire elmebeteg náci vagy, aki imádja a halált, imád védtelen magzatokat gyilkolni, ismerd el

2022. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
#48 Hát öregem...kár volt ennyi energiát pazarolni arra, hogy hülyét csinálj magadból. :D
2022. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

#50 “ azt mondja, hogy a meddők nem élőlények, mert nincsen meg az összes éltkritériumuk”

Ilyet hol olvastál? 😂 vagy megint a szövegértés? 😂 annyira szánalmas vagy

2022. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!