Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miskolcon és Pécsen mekkora...

Miskolcon és Pécsen mekkora probléma a munkanélküliség? Sok az álláskereső?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Pécsen az egyetem az egyik legnagyobb foglalkoztató.Szerinted?

Kevés a multicég.

2022. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Pécsi vagyok. Aki akar az talál munkát, mert kb. mindenhova keresnek embereket, tehát adott esetben még válogatni is tudsz, akinek büdös a munka az meg úgysem fog találni. Persze, hogy a fizetésed mire elég az már egy más kérdés, de több a munkalehetőség, mint 10-12 éve, ennek egyetlen oka, hogy akinek esze volt, az már lelépett külföldre, vagy Pestre, és már a gyári szalagmunkára is vadászni kell az embereket.
2022. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Mindkét város lakossága kb. 99%-ban cigány, nem éppen az álláskeresés a jellemző tevékenység arrafelé.
2022. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

#3:

Valahogy nem vettem észre, hogy a pécsi polgártársaim 99%-a cigány lenne, nem is értem, mire ez a feltételezés, te sötét homályökör, te!

2022. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
3. setét mint az éccaka.
2022. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miskolc... Hát, nem mondom, hogy lehetetlen munkát találni, de a város 90 %-a a Bosch, Joyson, Shinwa, meg még 1-2 kisebb gyár valamelyikében dolgozik. És egyre többen költöznek el innen is.

Pécset nem tudom.

2022. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pécsen csak azért nem összeszerelő üzemekben dolgoznak az emberek mert nincs. Ha lenne kevésbé fogyna a lakosság, Miskolcon is kb ez tartja még ott az embereket. Multiknál csak irodában vagy fejlesztőként jó dolgozni, de ez meg mindenhol igaz, hogy ha tanult vagy, akkor valamivel többet válogathatsz.
2022. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!