Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Osváth Zsolti jól tette, hogy...

Osváth Zsolti jól tette, hogy meghívta ezt a srácot, aki "kigyógyult" a melegségből?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=titUPp-FACQ&ab_channel=ZSHOW..


Korábban ez a srác beszélt arról, hogy meggyógyult a homoszexualitásból és most már rendes életet él egy nővel és családja van. Nem jött be neki az LMBTQI és képes volt váltani. Szerinte rsézben Isten húzta ki ebből a gödörből:

https://www.youtube.com/watch?v=KYQQi4ZFQ3I&t=11s&ab_channel..



2022. aug. 26. 03:46
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
12%
Magyarországnak példát kellene mutatnia Európa számára, hogy itt a seggbekukit sokkal keményebben megbüntetjük, mint a környező országokban. Ezek ellen meg van is bizonyíték mostmár, nagy nyilvánosság előtt ismerték be a homárkodás bűntettét, tehát jól tette.
2022. aug. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan mi teszi bűnné a homoszexualitást?
2022. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%
Kettő pipás kösd fel magad egy körtefára a hozzád hasonlóakkal együtt. Sok embernek tennél szívességet, köszönjük:D
2022. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Biszex volt aki most nővel él. Elég sok ilyet ismerek. Aztán majd lecsúszik ő is az ereszen.
2022. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%
Én LMBTQ-támogató vagyok, de annyira távol áll tőlem a melegség, hogy nehezen tudom elképzelni, hogy valaki hosszú évekig a bigyót szeretgeti, aztán hirtelen megundorodik tőle. Ebben a történetben nekem valami nagyon nem kóser.
2022. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

#4 Én nem vagyok vallásos és nem tudom, miért kell lekeresztényezni/ hívőzni egyből mindnekit, aki megpiszkálja ezt a témát.

A többség mindig is fucsán nézett erre a dologra. Már a gyerekekben is megütközést vált ki egy csókolózó meleg pár látványa, bármilyen elfogadó szellemben nevelje is a szülő. Valahol mindki érzi, hogy nem egy természetes dolgot lát (azt ne hozzuk elő, hogy mi fordul elő a természetben, mert van ott gyilkosság, nemi erőszak, pedofília, kannibalizmus is... és ezek sem "természetes" dolgok számunkra attól).


A melegekről így ír Márai:

"Nem szeretem a homoszexuálisokat; társaságuk… kínos ellenérzéssel tölt el. Nem az ellen van kifogásom, ami számukra a nemi élet megoldási képlete, ez teljesen közömbös, hanem jellemük, lényük ellen, ami torz, beteg, harmóniátlan."


Tehát ő is észrevette már ezt az örök belső nyugtalanságot, ami túlnyomórészt jellemzi ezeket az embereket. Én nem tudom, hogy ez miért van, hogyan jut el valaki addig, hogy egy azonos neműben keresse a boldogságot, de ez soha nem lesz természetes dolog, bármennyire is próbálják sulykolni. És ha most itt van valaki (amúgy nincs egyedül), aki képes volt ezen változtatni, az azt jelenti, hogy képes példát mutatni azoknak, akik hasonló lelki-szellemi mélypontra kerültek.

2022. aug. 26. 11:37
 17/37 steven95 ***** válasza:
77%

#4es vagyok.


Ha elolvastad volna a video hozzászólásait, 3-ból 2 egyértelműen hívői tulajdonságokat ("Isten áldja" stb.) mutat erre utaltam tényszerűen.


Értem. Mert már nem PC az anál miatt utálkozni és ezért megszégyeníteni valakit, inkább általánosítsuk, hogy a homoszexualitás negatív emberi tulajdonságokkal jár, morális romlással.


"nem tudom, hogy ez miért van, hogyan jut el valaki addig, hogy egy azonos neműben keresse a boldogságot"

Mert feláll rá. ;) Tudnom, nehéz önfelismerés, hogy Te nem a "hagyomány" miatt kergetsz ellenkező neműt, hanem a tüzes ágyékod miatt elsősorban.

2022. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

#17

Nem morális romlásról meg az análról beszéltem és nem arról ír Márai sem. Kiegyensúlyozatlanságról, belső harmóniátlanságról beszél.

Most kizárólag azt vizsgáljuk, ami a meleg ember lelkében zajlik, és amit én ott látok, az igen messze áll a boldogságtól. Az egész LMBT-n érződik egy belső nyugtalanság, ez a nyugtalanság hívta életre a mozgalmat is. Persze ti a társadalmat hibáztatjátok mondván nem vagytok elfogadva, ezért lesztek öngiylkosok, de ez valójábana belső lelki válság oka. Rengetegen végeznek magukkal úgy is, hogy 100%-os támogató közegben élnek.

Dávid utat mutat és lényegében életeket ment a kiállásával, bárki meleg embernek, aki hajlandó szembenézni a belső kálváriájával és nem ül fel arra a vonatra, hogy ezt normálisnak kell elfogadni, az képes kitörni ebből a nyomorból.

2022. aug. 26. 12:11
 19/37 steven95 ***** válasza:
90%
Nem zavarlak tovább a mantrádban.
2022. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Ha ennyire hiányoznak az érvek jobb is.
2022. aug. 26. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!