Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Osváth Zsolti jól tette, hogy...

Osváth Zsolti jól tette, hogy meghívta ezt a srácot, aki "kigyógyult" a melegségből?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=titUPp-FACQ&ab_channel=ZSHOW..


Korábban ez a srác beszélt arról, hogy meggyógyult a homoszexualitásból és most már rendes életet él egy nővel és családja van. Nem jött be neki az LMBTQI és képes volt váltani. Szerinte rsézben Isten húzta ki ebből a gödörből:

https://www.youtube.com/watch?v=KYQQi4ZFQ3I&t=11s&ab_channel..



2022. aug. 26. 03:46
1 2 3 4
 21/37 hypno ***** válasza:
93%

Ha tényleg meleg volt, akkor azt mondanám, hogy van az a pénz amiért korpásodik a haja.

...és van az a buta birka aki elhiszi a kigyógyulós propagandával együtt.

2022. aug. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
21: miért kell beleprojektálni másba a saját gyáva szembe nem nézésedet a homoszexualitásoddal?
2022. aug. 27. 07:46
 23/37 anonim ***** válasza:
93%
Azóta se kaptam választ arra a kérdésemre, hogy pontosan mitől bűn a homoszexualitás?
2022. aug. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 hypno ***** válasza:
100%

#22


Először is én nem vagyok meleg.

Másodszor buta birka sem vagyok, aki elhisz mindent amit a képébe nyomnak csodás gyógyulásokról, a lúdtalptól az agytumorig mindenre hatásos csodaszerekről és isten segítségéről.

2022. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
24: szerencsére azonban azt elhiszed, hogy a kisfiúból lehet kislány, hiszen az sokkal valóságosabb, mint a csodaszerek és az isteni csodatétel.
2022. aug. 29. 20:04
 26/37 anonim ***** válasza:
49%

"21: miért kell beleprojektálni másba a saját gyáva szembe nem nézésedet a homoszexualitásoddal?"


Miért gyáva dolog elfogadni magunkat és nem küzdeni valami ellen ami nem megváltoztatható? Miért csak egyféleképpen élhet valaki?

2022. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Nevetséges az egész interjú. Persze duplarészes, hogy csinálja Zsoltika a szenzációt...
2022. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
26; egy pedofilnak is ezt mondanád?
2022. szept. 7. 16:58
 29/37 anonim ***** válasza:

"26; egy pedofilnak is ezt mondanád?"

Nem. Csak míg a pedofiliánál pontosan tudom mi a bűn, addig a homoszexualitással kapcsolatban feltettem ezt a kérdést négyszer, és nem tudsz válaszolni rá, mert te sem tudod. Ez alapján te magad okosnak gondolod, Kérdező?

2022. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

29: Zsolti elmondja az elején, hogy 30% körül játszik szerepet a genetika abban, hogy kiből lesz meleg és kiből nem. A valós szám egyébként 8-25% között van, de ez mindegy is.

Szerinted miből tevődik össze a maradék 75%? Kizárásos alapon. Te okosabb vagy nálam, de azért segítek: szocializáció, környezeti hatások.

Ez a srác ezt felismerte, kigyógyult a betegségből. Te ezt elvitatod tőle, mert nem akarsz a saját sorsodon változtatni. Ez rendben van, maradj abban a gödörben, amiben vagy, de ne vitasd el másoktól azt, hogy igenis lehetséges megváltozni pozitív irányba.


[link]

2022. szept. 7. 18:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!