Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Osváth Zsolti jól tette, hogy...

Osváth Zsolti jól tette, hogy meghívta ezt a srácot, aki "kigyógyult" a melegségből?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=titUPp-FACQ&ab_channel=ZSHOW..


Korábban ez a srác beszélt arról, hogy meggyógyult a homoszexualitásból és most már rendes életet él egy nővel és családja van. Nem jött be neki az LMBTQI és képes volt váltani. Szerinte rsézben Isten húzta ki ebből a gödörből:

https://www.youtube.com/watch?v=KYQQi4ZFQ3I&t=11s&ab_channel..



2022. aug. 26. 03:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
78%

Semmilyen átfogó genetikai kutatás nem készült arról, hogy hány százaléka genetikailag kódolt a nem heteroszexualitás szexualitás kialakulásának.

Arról meg végképp egy tanulmány sem készült, hogy a kereszténységre való áttérés hogyan befolyásolja a szexuális irányultságot,


Én azt mondanám, hogy a videóban szereplő srác kókler. Egyrészt fizetik több helyről, másrészt lerí róla a videóban, hogy továbbra sincs rendben magával.

2022. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Mi benne a bűn? Ez a kérdés. Megy? Képes vagy értelmezni? Felfogtad? Képes vagy rá válaszolni? Eléred egy három éves értelmi szintjét? Oké, kapsz még egy esélyt:


Mi bűn a homoszexualitásban?

2022. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
31: elhiszem, hogy kényelmes lenne ez a magyarázat, de sajnos készült ilyen kutatás, mi több, a legnagyobb kutatás, ami valaha ebben a témában készült.
2022. szept. 7. 18:24
 34/37 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem tudod miért bűn a homoszexualitás, de akkor miért tartod annak?
2022. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

A keresztény tanítás szerint bűn, és ezt tiszteletben kell tartanod.

Az én szemeben nem olyan súlyú bűn, mint mondjuk megölni valakit, inkább saját magunkkal szembeni bűn. Az ilyen ember ugyanis sohasem boldog, egész életében kiegyensúlyozatlan marad, ahogy azt Dávid is érezte. Rajtad is érződik nagyon a frusztráltság. Nem egészséges életvitel az, amit folytatsz. A lelkednek nem az.

2022. szept. 7. 18:34
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

"A keresztény tanítás szerint bűn, és ezt tiszteletben kell tartanod."

Gyakorló katolikus vagyok. Én tudom a választ a kérdésemre, jól tudom, miért tartja bűnnek a vallásom. De te tudod? Fogalmazd meg, mi benne a bűn. Ezt kértem igen sok alkalommal.


Amúgy a kereszténység megköveteli, hogy szeresd a homoszexuálisokat. Szereted őket?

2022. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd ezeket a kutatásokat? Vagy a nagy kutatást?
2022. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!