Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Magyar Kétfark...

Mit gondoltok a Magyar Kétfarkú Kutya Pártról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem mindenki aki erre akar szavazni, inkább szavazzon az LMP-re, mert azzal ugyanolyan "lázadók" lehetnek, hiszen jelenleg az LMP-n kívül minden párt a sötét középkort képviseli, és az LMP-n áll a feladat, hogy az emberi butaság sötétjébe behozza a világosságot és a nyugati eszméket.
2010. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
szerintem egy vicc,ugyanugy mint az lmp.
2010. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mindenki aki LMP-re akar szavazni, inkább szavazzon az erre, mert azzal ugyanolyan "lázadók" lehetnek, hiszen jelenleg a Kétfarkún kívül minden párt a sötét középkort képviseli, és a Kétfarkún áll a feladat, hogy az emberi butaság sötétjébe behozza a bódogtágot' e.
2010. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az a véleményem róla, hogy pár hülye ember nem tudott mit kezdeni, és megalapított egy hülye pártot hülye névvel.

Ja, én 4 év műlva indulok a Hanyattlökött Nokedli Párt színeiben. Gy. F.

2010. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%

Ne szavazzatok senkire

Inkább ássatok egy mély gödröt, aztán feküdjetek bele, és próbáljátok betemetni magatokat.

Hátha sikerül, sok kinlódástól megmenekülnétek vele.

2010. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

"Szerintem mindenki aki erre akar szavazni, inkább szavazzon az LMP-re, mert azzal ugyanolyan "lázadók" lehetnek, hiszen jelenleg az LMP-n kívül minden párt a sötét középkort képviseli, és az LMP-n áll a feladat, hogy az emberi butaság sötétjébe behozza a világosságot és a nyugati eszméket."



Marha...

2010. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
ha volna kutyám akkor esetleg rájuk szavaznék,ha volna kétfaru kutyám biztos rájuk szavaznék DE nincs ktyám.
2010. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Azt hogy jó vicc.
2010. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%
pár hülye libsi kitalálta, hogy ez mekkora poén. szerintem meg nem, de ameddig ez megmarad a vicc szintjén, addig vastagon lexarom őket.
2010. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Az a véleményem, hogy egy olyan görbe tükröt mernek a magyar politika elé tartani, és megmutatni, hogy "na ilyenek vagytok", amit eddig senki nem mert így megtenni (maximum egyes humoristák, de nem ugyanígy, és meg is lett a bajuk belőle).


Jó lenne, ha az emberek látnák is a valóságot, és nem csak mutogatnának, hogy hülyék, mert pont, hogy nem azok. Kicsit Adyra emlékeztet a stílusuk, "ilyenek vagytok, hogy rólam mit gondoltok, amiért ezt ki merem mondani, az nem érdekel".


Aki csak utálkozik rajtuk, egyszer olvasson bele a weboldalukba, és rájön, hogy nem is olyan rosszak ők.

2010. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!