Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet a vészhelyzeti...

Mi lehet a vészhelyzeti megoldás ?

Figyelt kérdés

Nem tudják a tőkeerős vállalkozások most ideiglenesen átkapcsolni nulla szaldós gazdálkodásra, hogy a lakosság túlélje ezt a helyzetet ? Tudom, hogy mindenkit a profit mozgat, de így tömegek válhatnak földönfutóvá. Mit tehet a kormány ?

[link]


2022. aug. 29. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nullszaldós? Egekben vannak a kamatok, szinte minden cégnek van hitele, azt valahonnan be kell hozni. Ez a nagy kamatemelősdi többet ártott mint használt.
2022. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1# vagyok, külföldre dolgozok(főleg USA), és ott én azt vettem észre hogy a kis vállalkozások pont előre menekülnek. Akinek van pénze vagy hitelképes az mind befektet, az erős dollárt nem számítva is rekord bevételem van mert mindenki előre menekül. Itthon is ez lenne a megoldás, vagy legalábbis több esélye lenne a gazdaságnak ha nem volnának ennyire depressziósak az emberek. Gondolj bele a pénzt úgyis inflálódik akkor már nem jobb befektetni?
2022. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pontosan mire gondolsz? pl ne fizessenek bért vagy rúgjak ki a munkásokat? Az biztos sokat segítene az embereken, hogy fizetni tudják a számláikat.
2022. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Írja a cikk. Központi elosztás, jegyrendszer, stb. Nem csak úgy bemész a boltba, és vásárolsz, hanem fejadagokat adnak, stb.


Vészhelyzetben ez van.

2022. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna 12 évig lopni és a gyökér birkáknak mégegyszer megszavazni ezt a patkány bandát. Helószia.
2022. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ennek mi köze van a "nullszaldóhoz gazdálkodáshoz" meg a többi értelmetlen dologhoz, amiről a kérdező hablatyol?

Nyilván, ha hiány lesz gázból akkor a lakossági fogyasztók védett fogyasztónak számítanak, ők az utolsó utáni csoport, akiknél szünetelne a szolgáltatás vagy korlátozásokat vezetnének be. Bár, a magas árak eleve a fogyasztás mérséklésére ösztönöznek.

2022. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha sem értettem egyet azzal hogy a cég igya meg a levét a dolgoknak az emberek helyett. A cégek ha kapzsik is szolgáltatásokat és egyéb jószágokat kínálnak neked, amit nem ingyen, a semmiből állítanak elő. Ehhez erőforrások, emberek, energia és ágazattól függően egyéb dolgok kellenek. Amit te kifizetsz egy dobozos tejért abba sok erőforrás és munka van. Miért kellene ezt "nulla szaldós gazdálkodással" megoldani? Itt teljesen a kormány a felelős. Nekik kell megoldani, nem a cégeknek.
2022. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!