Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elszélsőjobbosodott a gyk-n a...

Elszélsőjobbosodott a gyk-n a politika rovat?

Figyelt kérdés
Minden 2. kérdés cigányozás, pedig a gyk szabályzat szerint tilos a gyűlölködés, rasszizmus.
2010. szept. 25. 13:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

megint jönnek a választások, megint kampányolni kell valamivel a jobbiknak.

nyáron nyugis volt itt a helyzet.

2010. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

figyu szerintem akit ez zavar (régebben engem is zavart) az ne olvassa! azóta változott a véleményem, bizonyos események hatására! Akinek mindez nincs ínyére ne olvassa nézegessen máskategóriákat, esetleg más oldalakat, fórumokat!

Itt a politika témakör inkább fórum, semmint egy kérdez-felelek oldal! Itt mindenki a saját véleményét írja le!

2010. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%

szerintem az itteni romáknak agyár ment már a jobbik

na meg a bűnözés ^^

2010. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Yahoo Answers - answers.yahoo.com
2010. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
hát azért a yahoonál is megy a trollkodás ha jobban megnézed ^^
2010. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
természetes reakció romák közös ellensége a jobbik
2010. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
vagy az egész magyarság mert minden a másik hibája
2010. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hehe ezt a kérdést nem törlik xDDD
2010. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdéseket egy ember írja.... Jó sok gyűlölet halmozódott fel benne. Nemhiszem hogy teljes életet tudna élni ennyi utálattal a szívében. Nem lennék a helyébe :("


Igen hihető, hogy egy ember írja ki a kérdéseket és Magyarországon egyedül egyetlen embernek a véleménye az hogy cigánybűnözés van.

2010. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Ide vezet, ha a szabályok nincsenek betartatva, csak kényelmesen leírva. Én olyan kérdezős oldalon vagyok, ahol addig nem is tudsz több kérdést kiírni, mint napi egy, amíg nem bizonyítottad, hogy képes vagy a szabályokat betartva fórumozni. A válaszok, az értékelések is korlátozva vannak, amíg el nem érsz egy bizonyos szintet. Ez arra jó, hogy ha valaki csak trollkodni jár oda(ahogy itt sokan), azt pillanatokon belül kirakják, és nem várják vissza; de károkat nem tud okozni, mert nincs jogosultsága korlátlanul írogatni. Az csak annak van, aki kiérdemelte, és az ilyen illető sosem fog trollkodni."



Akkor javaslom menj vissza és fórumozz ott. :)

2010. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!