Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy gondolta az LMP, hogy...

Hogy gondolta az LMP, hogy lehet más a politika?

Figyelt kérdés
Oké elhiszem hogy lehet más, de nem láttam még rajtuk, hogy más lenne a politika. Ugyan olyanok mint a többi politikus...
2011. szept. 16. 18:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

"de nem láttam még rajtuk, hogy más lenne a politika."


Rajtuk kéne látnod, vagy az egész országon? :)


"Ugyan olyanok mint a többi politikus..."

ezt kifejtenéd?

2011. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

rajtuk nem láttam, hogy tennének a más politikáért

ugyan olyanok mint a többi politikus pl ha felszólalnak a parlamentbe kb azt mondják mint a többi csak a saját elvükre lefordítva

de te azt mond meg miben más az ő politikájuk mint az összes többié? mert az oké, hogy teljesen más mint a fidesz, jobbik, MSZP de ennyi erővel az MSZP is másabb mint a jobbik LMP fidesz tehát nekik is lehetne az a nevük hogy lehet más a politika....

2011. szept. 16. 18:33
 3/29 anonim ***** válasza:

"rajtuk nem láttam, hogy tennének a más politikáért

ugyan olyanok mint a többi politikus pl ha felszólalnak a parlamentbe kb azt mondják mint a többi csak a saját elvükre lefordítva "


Így működik a pártrendszer. mindenki a saját elvei (már ha van neki) szerint politizál.


"de te azt mond meg miben más az ő politikájuk mint az összes többié? "


Józanabb, de egy kicsit még gyerekes. Jelen pillanatban ők azok, akik már viszonylag mentesek a kádári örökségtől. A Jobbik is részben még mindig a rendszerváltás problémáiból táplálkozik, az MSZP utódpárt, a Fidesz pedig szintén ebből táplálkozik.


mert az oké, hogy teljesen más mint a fidesz, jobbik, MSZP de ennyi erővel az MSZP is másabb mint a jobbik LMP fidesz tehát nekik is lehetne az a nevük hogy lehet más a politika...."


Ez elég furcsa gondolatmenet. Talán nem csak a szlogent kéne nézned, hanem a programjukat is, ha érdekel. Nyilvánvalóan a pártok azért pártok, hogy minél inkább különbözzenek egymástól. Ezt hívják demokráciának.

2011. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
szóval azért másabb a pilitika mert józanabbul gondolkodnak és még kicsit gyerekesen ezért kerültek be a parlamentbe...
2011. szept. 16. 18:43
 5/29 anonim ***** válasza:

gondolom igen.

mondjuk a gyerekesség nem pozitív tulajdonság, nem azért írtam.

2011. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Hazudozásról hallottál már? Tudod a politikában a hatalom az, ami az érték, ahhoz, hogy hatalmat szerezz néha (mindig) hazudnod kell.
2011. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Azért elég szomorú, hogy be lehet kerülni ma magyartországon a parlamentbe, csak azért mert józanul gondolkozol.

Mondjuk az is belesegített, hogy mindenhol őket lehetettt látni biztos összedobták a pénzt a kampányra józan gondolkodással

2011. szept. 16. 18:54
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
az lmp egy parasztvakítás. az szdsz maradéka, ha kormányra jutnának, akkor igazi bohócország lennénk
2011. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Úgy értették többet is el lehet lopni.
2011. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

"Azért elég szomorú, hogy be lehet kerülni ma magyartországon a parlamentbe, csak azért mert józanul gondolkozol."


Ezzel mi a baj?

Szerintem pont az a szomorú, hogy úgy lehet bekerülni, hogy minél többet hazudsz.

2011. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!