Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek ti reménykedtek...

Ellenzékiek ti reménykedtek valamiben vagy teljesen belenyugodtatok a Fidesz előrelátható több évtizedes kormányon maradásába?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 15:17
1 2 3 4 5
 1/50 árokpart ***** válasza:
26%
Több évtizedes? Jó lesz az 2 hónapnak is maximum.
2022. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
91%
Én már elengedtem ezt az országot. Jelenleg dolgozok, mellette levelezőn járok egyetemre. 1 év múlva végzek, utána első dolgom lesz elhúzni az országból. :)
2022. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 hypno ***** válasza:
90%

A Kádár rendszerről is azt hitták sokan, hogy örökké fog tartani.

Nekik sem lett igazuk.

2022. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%
Én már Londonban "mosogatok".
2022. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%

3-as!


Azért remélhetőleg nem fog 42 évig uralkodni a Fidesz. Belegondolni is rossz.

2022. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 árokpart ***** válasza:
87%
5-ös Ne aggodj egészen biztosan nem. Már hasonló a hangulat mint 1989-ben ilyenkor. Az emberek többsége teljes rendszerváltást szereten, csak akik itt dicsőítik még mindig a Fideszt és a politikusokat ők trollok és fizetett kommentelők. Bizony a hatalom az egész világhálót le tudja fedni ezekkel a kommentelőkkel. A valódi rendszerváltás folyamatának elindulását ne a neten várd. Szerintem egyszerre nagyon hirtelen lesznek sokan az emberek spontán maguktól az utcákon és nem fogják már tudni elfedni. Az emberek közt járva élőben beszélgetve velük a neten kívül én így látom, ezt tapasztalom.
2022. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 hypno ***** válasza:
83%

#5


Az embereken múlik. Az idén is elzavarhatták volna őket, de nem tették...pedig a fidesz nagyon is számolt a lehetőséggel, hogy véget ér a pünkösdi királyság.

2022. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
91%
Fidesz örök hatalomban nem hiszek, de abban igen, hogy úgy beépült a mai emberek bőre alá az egész rendszer, hogy 50 év múlva ugyanúgy fogják emlegetni az Orbán rendszert, mint mi a Kádár rendszert. Szomorú vagyok miatta mert 30 éves vagyok, és már most tudom, hogy életem végéig ezzel a generációval kell együtt élnem, sőt, biztos vagyok benne hogy tudat alatt az én gondolkodásomat is annyi mindenben befolyásolta, hogy majd amikor én leszek 70 éves, az akkori fiatalok hülyén néznek rám és elmondanak minden idióta öregembernek, hogy milyen a gondolkodásom... igen, mert nagyon sok évem, a legfontosabb fiatal éveimet befolyásolta az Orbán rendszer milyensége.
2022. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem a rendszerrel van baj, hanem az egyre mélyebbre süllyedő társadalommal. Elhiszem, hogy otthonról ez nem látszik, ha benne él az ember, én külföldön élve, minden egyes alkalommal rosszabbnak érzem az országot, mint előtte. Mentálisan nagyon rossz állapotban vannak az emberek.
2022. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
80%
Szeretném feledni az április 3-iki szavazást ....
2022. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!