Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek ti reménykedtek...

Ellenzékiek ti reménykedtek valamiben vagy teljesen belenyugodtatok a Fidesz előrelátható több évtizedes kormányon maradásába?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 15:17
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
51%
Egy szóval sem mondtam, hogy most nem engedhetem meg magamnak, sőt, még többet is, mert évente 2 hónapot nyaralok és most sem okoz problémát az új iPhone, annyi a különbség, hogy most külföldön dolgozom és nem otthon!
2022. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 hypno ***** válasza:

"Az hogy a Fidesz 210kw-ba korlátozta a kedvező árakot na az nincs külföldön .."


Miért pont annyiban?

Honnan jött az a mennyiség?

Miért szántották be a lakosssági díjszabást és miért találtak ki helyette egy lakossági piaci árat?

Hogy van az, hogy én állítólag 10 év alatt kb 350 ezret "spóroltam" az áram árán, most meg az első nem is teljes hónapban kedvezményes mennyiséggel együtt 46 ezret?


Még a rezsicsökkentés teljes és őszinte kivezetésével is beljebb lennének az emberek, mint ezzel az össze vissza bonyolított szarral, amivel állítólag "megvédenek" minket.

Egyáltalán miért kell megvédeni, ha van 700 milliárd Vodafon felvásárlásra és tele a rezsivédelmi kassza a különadókból?

2022. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
0%
Ha külföldön dolgozol hogy spóroltál 10 év alatt itthon?Itthon is lehet boldogulni..Jah tenni kell érte meg tanulni..Sirod aGyurcsányt migráns külföldikènt de az itthon maradottakra akarnál piaci árat vágni...NPersze mert nem te fizeted meg...Könnyű más farkával verni a csalánt..A Vodafone meg 10 év alatt visszahozza..Tudtommal nyereséges cég..Nekem is ajánlottak kint 9000-10.00 euros fizut,de minek ha itthon a 3000 euro nettóba is bőven elég..
2022. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
51%
Birom amikor a londoni "mosogató "akarja megszabni mi legyen itthon...Igazán hiteles..Persze ha nyerne az ellenzék sem költözne haza mert nem bolond hogy alattuk dolgozzon..Hiteles..Nagyon hiteles..
2022. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

"Birom amikor a londoni "mosogató "akarja megszabni mi legyen itthon"


Jaja, a román cigány sokkal jobb, az orbánra szavaz.

És tényleg fogalmam sincs az epam-ról. Elképzelni sem tudom, hogy maradhat életben ez a vállalat...

2022. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

"25.000-ről 50.000-re is Orbán emelte"

Ezt jelenti a mazsolázás észlény... Neked amúgy van papírod a fogyatékosságodról vagy az jár az epam-os szerződéshez? Azt kollégáktól tudom, hogy a bme-s diploma nem tartalmaz ilyen mellékletet.

2022. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 hypno ***** válasza:
76%

#43


Te még olvasni sem tudsz, vagy nem érted ami le vanb írva?

Honnan veszed, hogy én külföldön dolgoztam?

Amúgy meg nézd meg a júliusi villanyszámládat - amin összesítve szerepel, hogy mit hazudott a spórolásról, meg nézd meg az augusztusit, hogy azon mit hazudnak.


A piaci árat meg a csüngőhasú vezéred baxta a nyakunkba oldalán az ártány rezsiszilárddal.


A Vodafon pedig speciel veszteséges...és kit érdekel, hogy 10 év múlva mennyi hasznot hasznot hoz Jászai Gellértnek, vagy Lölőnek? Most van magas villany és gázár.


Funkcionális analfabétáknak meg külföldön sem ajánlanak 9-10 ezer eurót és itthon sem keresnek 3 ezret. Szóval legalább olyat hazudj ami hihető.

2022. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
#40 miért ne lennénk képesek? végre, 12 év után elkezdhetnétek tenni az országért valamit, a nem létező ellenzékkel hadakozás helyett. mert még mindig az téma hogy mit csinál az ellenzék meg mit tett Gyurcsány 15 éve. az miért nem érdekes mit tesz illetve nem tesz Orbán? amúgy az ellenzéknek nem az a dolga hogy számon kérje mit tesz a kormány? nektek meg az a dolgotok, hogy feljesszétek az országot. nem a permanens harácsolás és másra mutogatás. azzal hogy nyertetek felelősség is jár, nem csak a habzsi-dőzsi.
2022. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
folyt: rajtatok múlik jelenleg minden, immár 12 év éve. és az eddigi teljesítményetek kritikán aluli. persze könnyebb azt mondani hogy Gyurcsány, mint beismerni hogy elb...sztátok
2022. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
plusz azt látom hogy a fideszseket önmagukon kívül mas nem érdekli. ő mit kapott. mennyit keres, az hogy az országgal mi van, arra magasról szarik. életében számon nem kért semmit azokon akire szavazott, vagy valamelyik döntést megkérdőjelezzen, uramisten, bírálja!
2022. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!