Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek ti reménykedtek...

Ellenzékiek ti reménykedtek valamiben vagy teljesen belenyugodtatok a Fidesz előrelátható több évtizedes kormányon maradásába?

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 15:17
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
0%
Április óta is zsinorba nyeri a Fidesz a választásokat..Az meg hogy valaki hogy él nem csak a kormányon múlik..30+ senior fejlesztő vagyok itthon 7 számjegyű keresettel.Köszönöm,de én jól élek..S vagyunk páran..Minden van csak rendszerváltó hangulat nincs:-)
2022. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
90%
#21 kamu. Egy senior fejlesztő nem olyan hülye, hogy fideszes legyen.
2022. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
0%
22-es..Köszönöm a ledegradálást.Senior fejlesztő vagyok,Sopronban élek..Itt a többség 70-80%-ban jobboldali..Mozdulj néha ki Budapestről..Az ilyen mesevilág amiben hisztek okozta a 4. 2/3-ot..Nem tudjátok elhinni hogy jobboldali értelmiségiek is Fidesz szavazók..
2022. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 árokpart ***** válasza:
23-as Azok voltak tavaszig. Azóta már teljes rendszerváltást szeretnének, szeretnénk.
2022. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
#23 jah, hogy vidéken... Akkor elhiszem. Ott más a szakmai színvonal.
2022. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
0%
Sopronban miért más a szinvonal?Szerinted az EPAM soproni részlege miért rosszabb mint a pesti?Budapestről költöztünk vidékre,a BME végeztem..Mond már el milyen szinvonal?Nem mondtam azt hogy a kormány nem egy mostani döntése az emberekben csalodást keltett..De senki nem akar se rendszeváltást se forradalmat..Ez megint a baloldal fejében van..Ha az ellenzéki pártokat amelyek hiteltelenek végre leváltanák akkor az emberek tudnának választani..Most van a jóval kisebb rossz a Fidesz meg az ellenzék de sz olyan mintha a vasuttal mennél szembe..
2022. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul EPAM... És csak műegyetem egy igazi helyett. Nem csodálom, hogy vidékre költöztél, Budapesten nem kapnál munkát.
2022. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%
BME-Budapesti Műszaki Egyetem,becenevén Műegyetem..Olvasd már el hogy az ország legjobb egyeteme,és világszinten is kiemelkedő..30+ vagyok,dolgoztam pesten is 10 évet..EPAmot sem ismered..Inkább nem vitázok mert szerintem troll vagy.
2022. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobboldali vagy/vagytok, miért a Fideszre szavaztok? Az már rég nem jobboldal amit ők képviselnek
2022. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 29,miért szerinted amit az ellenzéki pártok képviselnek az hol baloldali?Pláne hol liberális amikor a neonácikkal fogtak össze?Fodor Gábor még liberalis volt,sokáig rá szavaztam..De jelen pillanatban van egy kritizálható kormány ami hibázik,de kormányzik s legyünk realistak,nincs ellenzek..Semmilyen..Van a Gyurcsány,akire liberálisként sosem szavaznék..A nyuggerokkal..Zöld pàrt nincs..Baloldali pàrtok nincsenek..A Momentumban volt még reményem de nekik ideje lenne karakánnak lenni s a magyarokat képviselni Brüsszelben is s nem összeallni az ellenzék többi elemével..
2022. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!