Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes politikusok és...

A fideszes politikusok és ifiklub (fidelitas) tagjai már gyerekkorukban is minden társasjátékban csalhattak és már akkor is hazudósak lehettek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg.
2022. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem! Akkor még nem voltak fidesznyikek. Tudod, a rang kötelez:-)
2022. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ez nem veleszületett, képezték magukat!
2022. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Ők voltak akik felrúgva az asztalt fejezték be a játékot.
2022. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ők voltak a leghisztisebbek, ha vesztettek. Azonnal csalást emlegettek, közölték, hogy apa szeme fénye nem veszíthet a játékban, tehát csakis csalással győzhetett a másik fél.
2022. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2%

#5

Nem az ellenzéket kérdezték, hanem a Fideszt.

2022. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy én személy szerint ismertem a fidelitast 15 évről ezelőttről. Az akkori elnök, aki ma egy országosan ismert politikus megkért, hogy lépjek be. Nem tettem. Azóta sem bántam meg ezt a döntést. Pedig nem vagyok egy szent ember, de ilyen téren valamiért mindig volt bennem gerinc. Tudnék róluk mesélni, mert vannak fincsi sztorik, de nem fogok.
2022. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

Hogy ma sem maradjunk izzadságszagú bugyuta kérdések nélkül... :)

Egy kis agytorna, kedves kérdező: puskázás nélkül tudsz mondani akár egyetlen ellenzéki pártot, amelynek létezik komolyan vehető ifjúsági tagozata (mint a Fidelitas)? Csak nehogy felemlegesd a Societast, mert fetrengeni kezdek a röhögéstől. Szóval ezek a láthatatlan és ismeretlen (tán nem is létező) ellenzéki ifjúsági szervezetek tagjai már gyerekkorukban is minden társasjátékban csalhattak és már akkor is hazudósak lehettek? (Vagy ez annyira nem foglalkoztat?) :)

2022. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
#7: Szóval Szijjártó Péter azt akarta, hogy lépj be és te nem tetted. Gondolom, Szijjártó azóta is maga alatt van, hogy nem sikerült téged becsábítani, pedig mekkora karriert futhattál volna be, ahelyett, hogy itt névtelenül rébuszokban beszélsz... :D
2022. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nem Szíjjártó és elírtam, mert nem az elnök volt, hanem a következő fejes a sorban. De a lényeg. Erre az egyre büszke vagyok. Hogy ilyen téren vannak elveim. Pedig tudtam, hogy nemsokára hatalomra kerülnek (ez 2010 előtt volt) és sokra fogják vinni.
2022. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!