Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Soros konferencián elmondták...

A Soros konferencián elmondták, hogy „hülye, ignoráns társadalom” él Magyarországon. Az ellenzékiek miért nem zárkóztak el ettől? Hiszen ezek az emberek szavazták meg őket is.

Figyelt kérdés

most egy „hülye, ignoráns társadalom” él Magyarországon. jelentette ki Charles Gati politológus a Közép-Európai Egyetem (CEU) által szervezett Budapest Fórum nevű rendezvényen.


Az ellenzékiek akiket ezek a szavazók juttatták pénzhez, képviselőnek, pártujukat pénzhez miért nem tiltakoztak? Határolódtak el az elhangzottaktól? [link]



2022. szept. 23. 15:54
1 2 3 4 5 6
 31/51 Alex Fly ***** válasza:
63%
@30: nem... A kormánypártiak szerint aki nem rájuk szavazott, az nem is magyar, hanem hazaáruló. Vagy minimum nem tartozik bele a nemzetbe, szóval nem kell vele foglalkozni...
2022. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
36%

Nos, én még nem hallottam a kormány részéről "lehazaárulózni" az ellenzéki szavazókat.

Az ellenzéki politikusok már más eset. Azokról már nekem is eszembe jutott ez a szó.

2022. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
30%
31 Ezt elég érdekes attól a tábortól hallani, amely szerint a kormány 3 millió szavazója mind analfabéta fogatlan alkoholista vidéki cigány paraszt.
2022. nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 Alex Fly ***** válasza:
72%
@32: én pedig még nem hall ottam az állampárt részéről, hogy akiket éppen diszkriminálnak, azok pontosan ugyanúgy a nemzethez tartoznak, mint a híveik és semmivel sincs kevesebb joguk...
2022. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Kikre gondolsz pontosan?
2022. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
38%
07:18: nem, a Fidesz-tábornak ez csak nagyjából a háromnegyed része. Vannak még az opportunisták, a haszonlesők és a vallásos szektatagok, illetve ezeknek bármilyen kombinációja. Én tudom, nekem az egész családom fanatikus fideszes. És nem egy diplomás van köztük - ők a vallásos imádók táborát erősítik.
2022. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
48%

Itt mindenki elfelejti, hogy - szerencsére - az emberek többsége egyáltalán nem fanatikus, és azok is elenyészően kevesen vannak, akik közvetlen hasznot húznak a pártpreferenciájukból, legyenek bármely oldalon.

A szavazók többsége normális átlagember, akik saját élettapasztalatuk, értékrendjük alapján eldöntik, melyik pártra szavaznak. Hogy befolyásolhatók-e a média által? Persze, különböző mértékben mindenki befolyásolható. Ha ezt helytelennek tartjuk, szüntessük be a kampányt. (Én nem bánnám.)

Azt is elfelejtitek, hogy kevesen képviselik valamelyik végletet, a többség nem gondolja, hogy egyik vagy másik párt tökéletes, viszont szavazni úgy nem lehet, hogy 65 % az X pártra, 25% az Y pártra, 5% meg a Z-re, muszáj az egyiket kiválasztanod és 100% voksodat neki adni. Ettől még senki nem lesz sem fanatikus, sem szektás.

Akinek elég esze van, belátja ezt, és nem az alapján ítél, hogy melyik pártra szavazott embertársa.

2022. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
74%
20:33: ahol goebbelsi típusú propagandával teljesen átmosták a nép agyát (jelenleg ilyen Magyarország vagy Oroszország), ott ez a dolog már nem így működik. Ahol más sem ömlik a "közszolgálatinak" csúfolt médiából és még egy halom másikból 0-24 órában, hogy migráns, Soros, Brüsszel, éljen Putyin, ha az ellenzék jut hatalomra, LMBTQ lesz, elküldik őket harcolni Ukrajnába, az óvodásokat meg átműtik; a másik oldal képviselői pedig 4 évente kapnak 5 percet, hogy mindezt cáfolják - hát ott már nem beszélhetünk élettapasztalatról meg értékrendről. Szemlátomást az agymosás rendkívül hatékony, különösen az alacsonyabb iskolai végzettségűek körében.
2022. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

#38 nem annyira iskolai végzettségtől függ, bár van arányosság.


Én pl csak középsulit végzett (meg egy okj) szovtverfejlesztő vagyok, de mindent megkérdőjelezek, még a kedvenc márkám puffogtatásait is, azt is amit az orvos mond, főleg azt amit a politkus. Van pár hasonló végzettségű ismerősöm, ők is mind átlátjak a pártállam göbbelsi propagandáján.


Egyszerűen van akinek van igénye tudásra, van akinek meg nincs, akár diplomával sincs.

2022. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
19%

Nyugaton már régen ezerrel éezékenyítenek, ovikban, iskolákban, médiában. Minden nyugati marhaság bejön ide, ráadásul az ellenzéket soros finanszírozta, mint kiderült, szóval ne gyere azzal, hogy itt sem lett volna



Nyugaton, ha a szülő ellenkezni mert a gyermeke hormonkezelése ellen, akit átmosott egy LMBTQ aktivista akkor el is vehetik tőle a gyermeket, le is csuktak nem egy szülőt csak emiatt. A NETFLIX-en a cookies c. filmben kislánykat öltöztettek szexis jelmezbe és vonagló táncban mutogatták a micsodájukat. És ez trend ma nyugaton szóval ne jöjjetek ezzel az itthon úgysem lett volna demagógiával, mert egészen egyszerűen nem igaz! [link]

2022. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!