Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél, ha a munkahelyed...

Mit tennél, ha a munkahelyed kötelezne arra, hogy befogadd az LMBTQ ideológiát? Ahogy most pl. a Telekom.

Figyelt kérdés

[link]


Én nem tartom normálisnak, hogy valahová elmész dolgozni és ott arra köteleznek, hogy tegyél magadévá egy politikai álláspontot, gondolok most a genderre. És amennyire tudom ez törvénybe ütköző is.



2022. szept. 28. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
80%
Még jó, hogy az egész hír nem igaz, csak kitalálta valaki.
2022. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
98%

Én liberálisan gondolkozom, egyet is értek azzal, hogy a kisebbséget nem szabad kirekeszteni, nekik is lehetőséget kell adni a boldoguláshoz.

Ezzel együtt azt gondolom, hogy ez a nagy LMBTQ érzékenyítés a többségből ellenérzést vált ki az LMBTQ emberek irányába, ezért abszolút káros.


Én is egy multinál dolgozom, van egy kolléga, aki nemrég nőből férfivé lett. A cég abban támogatta, hogy a munkidőnkből 3 órát arra szánhattunk (önkéntes alapon), hogy elbeszélgettünk vele, meghallgattuk a történetét, elmondtuk a véleményünket, stb. Nekünk ez hasznos volt, neki is jól esett, jobban tudunk együtt dolgozni majd. A tébbi csapatnak viszont, akiket ez nem érintett, nem szerveztek semmit.

2022. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
64%
Akkor válts munkahelyet, bazz...
2022. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ezzel abszolút nem lenne semmi bajom. De javasolnám, hogy ugyanígy tartsunk team buildingeket az egyéb kisebbségek elfogadásáról és a vallási toleranciáról is.


Az jó, ha az alkalmazottak korrekt és elfogadáson alapuló munkaviszonyban vannak egymással, de ez ugyanúgy érvényes kell legyen a más etnikumú, más vallású, más nemzetiségű egyénekre is.


Szerintem pl. az olyan team building nagyon vagány tud lenni, amikor mindenki mesél a kulturális hátteréről, akár megkóstoljuk egymás nemzeti ételeit, italait, megismerkedünk egymás szociokulturális hátterével. Az csak jó, ha jobban megismerjük és elfogadjuk egymást, hogy aztán hatékonyabban tudjunk együtt dolgozni, egy csapatként!

2022. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
87%
Arra viszont kötelezhetnek, hogy viselkedj normálisan a munkatársaddal. Kötelezhetnek rá, hogy ne szekáld, ne zaklasd, ne alázd meg, ne "viccelődj" a kárára. Ennyi a lényeg. Nem kell szivárvány tetkót varratni a homlokodra, nem kell semmit máshogy gondolnod, egyszerűen normális ember módjára kell viselkedned olyanokkal is, akiknek esetleg nem értesz egyet az életstílusával. Sajnálom, hogy ha ez ilyen piszkosul nehéz számodra.
2022. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
78%
16os, látod, én a magyarokkal vagyok igy, azóta utálom őket, amióta megy a magyarkodás!
2022. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
85%

17-es, ha hiszed, ha nem, megértem.

Pl. a nagy trianoni sírás-rívástól nekem is tele van a tököm. És nem csodálom, ha egy szlovák, román, szerb nemzetiségű ember ettől utálja meg a magyarokat.

2022. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
32%

16, tehát szerinted az elnyomottaknak mindig csak kussolniuk lenne szabad, nehogy az elnyomóknak kis kellemetlenséget okozzanak? Jobb lett volna ha a nők is kussolnak, nem harcolnak a jogaikért? Az is jobb lett volna, ha a rabszolgák is csak csöndben dolgoznak, nem lázonganak össze vissza? Vagy a mondjuk a magyaroknak is kussolni kellett volna és tűrni ahogy a törökök, a habsburgok, az oroszok ülnek a nyakukon?

Azért szerintem gondold ezt még át.

2022. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
81%
Mármint egészen konkrétan mire is vagy kötelezve?
2022. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
73%

#14, 17:


"A b..ikat is kb. azóta utálom, amióta megy ez az LMBTQ-nyomulás.


A zsidókat is akkor utáltam meg, amikor nyakra-főre ment a holokausztozás."


Nem. Te akkor kezdted ezeket utálni, amikor ezek ellen kezdtek uszítani téged! És azt HAZUDTÁK neked, hogy Holokauszt-nyomulás megy, meg át akarnak operáltatni mindenkit!


Én Ceaușescu Romániájában nőttem fel és éltem a 90-es évek Romániájában, amikor kis híján a Nagy Románia Párt jelöltje, Vadim Tudor lett az elnök!


Mi AKKOR SEM CSINÁLTUNK SEMMIT! Egyszerűen KÖRÉNK TEMATIZÁLTA A (SZÉLSŐ)JOBB A MÉDIÁT ÉS A POLITIKÁT!


Kimentünk évente EGYSZER, március 15-ét megünnepelni kokárdával! ENNYI VOLT A BŰNÜNK!


Az év maradék 364 napján meg Vadim Tudor pofázta tele rólunk a sajtót, hogy el akarjuk rabolni Erdélyt meg mekkora irredenták vagyunk, meg revizionisták meg Románia ellenségei!


A lakájmédiájuk pedig az évente EGYSZER megtartott rendezvényünkön betárazott fótókkal lőtte tele a médiát az év 364 többi napján is!



Sosem éltetek kisebbségi sorban, ezért nem fogjátok fel, hogy UGYANEZ TÖRTÉNIK NÁLATOK!


Amit a magyar kormányok előbb 23 millió román, aztán 1 millió "migráncs", most pedig az LMBTQ kapcsán letoltak, pártállástól függetlenül, az pontosan ugyanaz a GYŰLÖLETPROPAGANDA, amit Milosevicstől Ján Slotáig, Vadim Tudortól Gheorghe Funarig rengetegen letoltak már MAGYAR KISEBBSÉGEK ROVÁSÁRA IS!


Pontosan tudom, kisebbségi magyarként, hogy mit érezhet az átlag meleg, aki évente egyetlenegyszer kimegy a Pride-ra, és úgy érzi, egy nap lehet ő is büszke és boldog - utána meg az ott készült, meg tengeren túlról importált képeket kell nézegesse 364 napon keresztül, pár túlzásba esett idiótáról, akivel őt azonosítani próbálják!

És el kell tűrje, hogy lassan már pedofilnak is bélyegzik Magyarországon.


Értsétek meg: ISMEREM EZT A MECHANIZMUST. Heteroszexuális, fehér, magyar férfiként kellett megismernem - kizárólag a magyarságom miatt!


És akkor is egy csomó, amúgy normális román ember elhitte, hogy valójában mi csináljuk a tüzet, mi pattogunk, mi akarunk túl sok jogot magunknak - nem vették észre, hogy a pártjaik fújják fel az egészet, mi csak az identitásunkat szeretnénk megélni és élni a szabad gyülekezés jogával, évente egyszer!


Tudom, hogy aki többségiként élte le az életét, az észre sem veszi, hogyan válik a manipuláció áldozatává, fel sem tűnik ez a mechanizmus.


De hidd el, aki kisebbségiként egy 90%-os többséggel szembe kerülve megélte már akár csak egyetlenegyszer életében, hogy az ő közösségét kiáltják ki bűnbaknak, és tehetetlen vele szemben, az soha többet nem fogja eltéveszteni, amikor ennek a mechanizmusnak a tüneteit látja!


És most éppen az történik, ami velünk, a 90-es évek Romániájában. Ez az igazság, tetszik vagy sem!

2022. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!