Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél, ha a munkahelyed...

Mit tennél, ha a munkahelyed kötelezne arra, hogy befogadd az LMBTQ ideológiát? Ahogy most pl. a Telekom.

Figyelt kérdés

[link]


Én nem tartom normálisnak, hogy valahová elmész dolgozni és ott arra köteleznek, hogy tegyél magadévá egy politikai álláspontot, gondolok most a genderre. És amennyire tudom ez törvénybe ütköző is.



2022. szept. 28. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna, mivel alapból elfogadok minden embert olyannak, amilyen - munkahelyen pedig a munka a fontos, nem a szexualitás.


Max unnám végighallgatni azt, ami nálam amúgy is alap, hogy el kell fogadnunk embertársainkat olyannak, amilyenek.


Én református magyar embernek születtem Romániában, egy 6,5%-os kisebbség tagjaként (összevetésül: a melegek arányát 5-7%-ra becsülik, tehát kb ugyanennyi).


Ha én elvárom az elfogadást (márpedig elvárom, mint nemzeti és vallási kisebbség tagja) és elvárom a politikai korrektséget is (hogy ne bozgorozzanak meg mongolozzanak), akkor az a minimum, hogy én is megadom!


Neki is jár, hogy elfogadják és ne b.zizzák a munkahelyen, ez teljesen normális.


Mindenki éljen boldogul, a másikban pedig az EMBERT lássuk meg, ne a bőrszínét, nemzetiségét, vallását, nyelvét, szexuális irányultságát!

2023. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!