Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél, ha a munkahelyed...

Mit tennél, ha a munkahelyed kötelezne arra, hogy befogadd az LMBTQ ideológiát? Ahogy most pl. a Telekom.

Figyelt kérdés

[link]


Én nem tartom normálisnak, hogy valahová elmész dolgozni és ott arra köteleznek, hogy tegyél magadévá egy politikai álláspontot, gondolok most a genderre. És amennyire tudom ez törvénybe ütköző is.



2022. szept. 28. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
80%
Jaj de jó, most hogy megvették a Vodafone-t már a Telekomtól is rettegni kell, nehogy mobilon keresztül operálják át őket nővé :D
2022. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Lehet röhögcsélni ezen, de ha keresztény érzékenyítés lenne a kötelező akkor gondolom háborognál.
2022. szept. 28. 13:26
 3/61 anonim ***** válasza:
88%

Engem a toleranciára nem kell kötelezni. Kisebbségi sorsban nőttem fel, tudom, mit jelent ha olyasmiért bélyegeznek meg, amiről nem tehetsz, és amivel senki másnak nem ártasz - legyen az a származásod, anyanyelved, vallásod, nemi orientációd vagy a szemed színe akár.


Magamtól is elfogadok minden embert olyannak, amilyennek Isten teremtette, ameddig senkinek sem árt és senkit sem kötelez magához hasonulni. Éljenek boldogul!

2022. szept. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is van ilyen agymosás. Egyik fülemen be, másikon ki.
2022. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
30%
Akkor aztán megdacolnám magam és ha össze is csinálják magukat akkor sem érzékenyednék el ha meg kirugnának feljelenteném őket.
2022. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
80%

Elmenekülnék egy államcsőd közeli országba, és magamra húznám a takarót egy Szájer József fényképpel az ereszen!


Képtelenség

2022. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 hypno ***** válasza:
75%

#2


Miért? Az iskolai hittan oktatás az micsoda, ha nem keresztény érzékenyítés?

2022. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
58%
Nézd, arra gondolnék, hogy szüleim idejében volt a kommunista agymosás a munkahelyen, volt Szabad Nép félóra. Nekem meg ez jutott. Ők is elviselték, de soha nem azonosultak vele. Én is elviselem, mint minden marhaságot, amit a hatalom rám erőltetett életemben, de a belső véleményem szemernyit sem változna. Annyi következtetést levonnék, hogy a munkahelyemen jobb, ha soha senkivel nem beszélek ezekről őszintén.
2022. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
12%
8as, végülis, tök reális, anyádéknak is simán lehetett kommunista a gyereke, neked is simán lehet meleg! Tényleg ugyanarról beszélünk!
2022. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
97%
Én is multinál dolgozom, itt is megy a diversity. Attól én még ugyanúgy leszarom, hogy ki kicsoda, csak csinálja a munkáját rendesen. Ez az igazi elfogadás szerintem.
2022. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!