Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél, ha a munkahelyed...

Mit tennél, ha a munkahelyed kötelezne arra, hogy befogadd az LMBTQ ideológiát? Ahogy most pl. a Telekom.

Figyelt kérdés

[link]


Én nem tartom normálisnak, hogy valahová elmész dolgozni és ott arra köteleznek, hogy tegyél magadévá egy politikai álláspontot, gondolok most a genderre. És amennyire tudom ez törvénybe ütköző is.



2022. szept. 28. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
90%
Sosem dolgoztam még olyan helyen, ahol oké lett volna a legkisebb megjegyzést is tenni bármilyen etnikai, vallási vagy szexuális kisebbségre, nem is mennék ilyen helyre. Teljesen normális, hogy aki buzızik, annak ajtót mutatnak, az összes olyan magyarországi munkahely, ahol érdemben értéket teremtenek (értsd: nem a Józsika bt 18 embert foglalkoztató üzemcsarnoka) ilyen.
2022. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
18%

Az a baj, hogy ez simán fajulhat oda, mint ahova nyugaton fajult. Ha véletlenül rossz névmást használ ott valaki, gyűlöletbeszédnek minősül, börtönre is volt már példa:

[link]


Törvényi szabályozás van már arra is, ha egy gyerek pszichológushoz megy gender diszfóriával, a szakember meg sem kérdőjelezheti, hogy a gyerek nem transz, hormonkezelésre és idővel műtétekre küldve kiskorúakat. Kirúghatják, ha nem ezt teszi. Holott egyes tanulmányok szerint 80%-os a tranzícót megbánó "desister" fiatalok száma. Brit desister fiatal perelte is ezért az NHS-t:

[link]


Vegyétek már észri baszki, hogy ez már régen nem normális. Hogy amerikai kisiskolásokat a szülők tudta nélkül átkeresztelnek ellenkező neműre és nevűre, ráadásul hormonkezelésre, pubertásblokkolásra járatják őket. Amelyik tanár ezt ellenzi, kirúgatják. Már régen nem arról van szó, hogy sértő viccek mesélői ellen küzdenének.


Nézzétek meg Benjamin Boyce youtube-csatornáját, rengeteg ilyen történetet megélt fiatallal és szülővel van többórás interjúja. Ja, hogy angolul nem tudtok, nem tájékozódtok ilyen dolgokról, akkor könnyű mindent a magyar kormány gyűlöletpropagandájának tulajdonítani...

2022. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyira érzékeny lennék hogy ezen hisztériázzak, akkor felakasztanám magam. De kajak; ha valami, ami egészen konkrétan semennyire sem érint engem ekkora trauma lenne számomra, akkor game over; esélyem sincs rá hogy normális, kiegyensúlyozott életet éljek.
2022. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
85%
24-es: remélem azért nem zavar a nagy okoskodásod közben, hoyg amikre hivatkozol, azok nem hiteles források, hanem éppen ellenkezö propaganda-álhírek.
2022. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk nem rég volt egy kis nem hivatalos "érzékenyítés". Pedig Józsika bt. =D

Annyi történt, hogy a férfi kollégák kipécézték az egyik kis újoncot és kitalálták, hogy b_zi. Nem tudom, hogy amúgy az-e nem ez a lényeg. Szívták vérét, hogy így a pasikat szereti, úgy a pasikat szereti, kis b_zi így, kis b_zi úgy. Nem vérre menően, meg erőszakosan, csak az a jajj de k_rva vicceset mondtam, hahaha. 1-2 alkalommal még mindenki nevetett rajta, de hetek teltek el és nem csillapodott. Már a főnök úrnak volt szekunder szégyenérzete ettől és akkor lett mindenki elővéve, hogy akkor eddig és ne tovább. Azóta nem is fordult elő.

Kellenek határok és kell iránymutatás, hogy mit engedhet meg magának valaki a másikkal szemben és mit nem. Egy vállalkozónak, a vállalkozások vezetőinek pedig érdeke, hogy az alkalmazottak ne gyomorgörccsel menjenek dolgozni, mert rontja a teljesítményt.

2022. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés tökéletesen hamis állítást tartalmaz!

Elöször is, maga a "hír" sem igaz, de ettöl függetlenül, ha adnak egy könyvecskét, amiben írnak az LMBTQ-ról, ez semmi esetre sem jelent semmiféle befogadási kötelezettséget, egyszerüen egy tájékozató brossura, amit vagy elolvasol, vagy sem!

2022. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
97%

24, mindig van aki túltolja a biciklit. Mindig lesz is. De erre nem az a megoldás, hogy akkor tiltsuk be. Ha a ló egyik oldaláról átesünk a másikra, akkor aztán adtunk egy pofont a sz_rnak.

Ha azt mondod, hogy szerinted túl laza a szabályozás, akkor azért háborogjál és azt követeld, hogy szigorítsanak rajta, hogy igenis az ezzel foglalkozó szakorvos szava számítson. Ne pedig azoktól vedd el a lehetőséget, akiken ez az eljárás valóban segítene.

2022. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
13%
@26 Na, hát pont erre gondoltam, hogy ilyem csak egy Józsika btnél fordulhat elő, rendes munkahelyen felszólítás nélkül azonnal hatállyal kivágnak, aztán ennyi, nem kell itt semmiről beszélgetni. Ilyen emberekkel ki akarna együtt dolgozni.
2022. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:

Olvassátok már el, hogy nem arról van szó, hogy aki b*zizik azt nem látják szívesen.

Kifejezetten azt nyomják le az alkalmazottak torkán, hogy a kisfiú nyugodtan lehet kislány, vagy épp repülő csészealj, ha ő annak érzi magát. Olyan mint a náci Németországban, amikor arra volt kötelező bólogatni, hogy mindenért a zsidók a felelősek.

2022. szept. 28. 17:38
 30/61 anonim ***** válasza:
98%

Én eleve nem értem meg, hogy mi emberek miért nem bírunk elférni egymástól ezen a bolygón, munkahelyen sem és amúgy, a világban sem?


Hát ünnepeljen december 1-jét nyugodtan a román, március 15-ét a magyar, csináljon Szent Jobb- meg húsvéti körmenetet a katolikus, hanukai gyertyagyújtást a zsidó, és nyugodtan ünnepelje meg a meleg büszkeség napját egy Pride-on a meleg, leszbikus, transz, whatever ember.


Használhassa a székely zászlót a székely, a szivárványos zászlót az LMBTQ közösséghez tartozó ember, a cserkész zászlót a cserkész - KIT ZAVAR?


Miért nem férünk meg egymás mellett mi emberek, normálisan?

2022. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!