Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél, ha a munkahelyed...

Mit tennél, ha a munkahelyed kötelezne arra, hogy befogadd az LMBTQ ideológiát? Ahogy most pl. a Telekom.

Figyelt kérdés

[link]


Én nem tartom normálisnak, hogy valahová elmész dolgozni és ott arra köteleznek, hogy tegyél magadévá egy politikai álláspontot, gondolok most a genderre. És amennyire tudom ez törvénybe ütköző is.



2022. szept. 28. 13:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
81%
@50 Gondolom valami sutyerák raktári meló volt, ahova néha muszáj felvenni rasszista aljanépet is, ha éppen olyan a gazdasági helyzet, hogy még a rasszista aljanépnek is jut meló.
2022. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
4%
Keresnék másik munkahelyet.
2022. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
47%
Ott van az a borászat, ahol nyitan homofób és rasszista munkavállalókat kerestnek, hajrá!
2022. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
4%
Már mindenki homofób, rasszista, náci és minden is, aki nem ért egyet valamiben a liberálisokkal. Komolytalanok lettek ezek a szavak.
2022. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
76%
Mint, ahogy az is komolytalan, hogy attól, hogy valaki nem bőrszin, vagy faji, szexuális, vallási alapon különböztet meg embereket, egyből liberális. Ezt régen normálisnak hivták.
2022. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
3%

A szexualitás senkit nem érdekelne, ha nem nyomnátok az emberek arcába. Régen is voltak sikeres melegek, csak akkor még nem a szexualitásukat brand-nek használva, áldozatszerepben tetszelegve, politikai nyomásra jutottak előre, hanem valós teljesítmennyel.

A vallással jönni az új keresztényüldözés korában elég érdekes.

A normalitás hogy jön ide? Ti mondjátok mindig, hogy nem léteznek normák, minden relatív.

A cigánybűnözés kivétel, mert annak a letagadásával konkrétan gyilkosokat és erőszaktevőket védtek. Faji alapon felmentetek embereket a bűnösség alól, az áldozatok életét alsóbbrendűnek tartjátok.

2022. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
17%

Azért az LMBTQ propaganda nem kicsit terjed. Gyakorlatilag már ciki fehérbőrű heteroszexuális embernek lenni. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok sem fideszes, sem mihazánkos!

Ott volt a George Floyd esete. Igen rendőri túlkapás történt. Viszont ha fordítva történt volna a dolog, azaz egy fekete rendőr térdelt volna rá egy fehér ember nyakára úgy, hogy az a fehér meghalt volna, akkor milyen érdekes... 100% hogy nem lett volna, White Live Matter mozgalom. Szerintem be sem került volna még az ottani helyi hírekbe sem.

Megtörtént eset Hollandiában, rokonom mesélte aki évek óta kint él. Munkahelyen ahol dolgoznak feketék és ázsiaiak is. Ott a feketék beszóltak az egyik vietnámi melósnak, a "sárga kutya" jelzővel illették. A vietnámi kolléga ment panaszkodni a főnökhöz (aki fehér volt). Mi történt? Semmi, kaptak a feketék egy ejnye-bejnyét aztán le volt tudva a dolog, ment oda-vissza a sárdobálás tovább.

Amikor viszont egy fehér kimondta a bűvös "N"-betűs szót, amit a feketék nem szeretnek (tudjuk melyik az a szó). Kapásból, azonnal kirúgták a fehér illetőt. Tehát a ha színesbőrűek egymás között rasszisták az nem gond. Ha fehér, akkor igen.


Az utóbbi időben erősen túl van tolva ez az lmbtq és antirasszista lobbi. Ez már nem liberalizmus, mert az eredeti liberalizmus amúgy eredetileg nem erről szólna.

2022. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy tolják. Minden gyerekeknek szánt mesébe, játékba, sorozatba tesznek ilyen izé, valamilyen agyilag degenerált lmbtq karaktert. Hogy ez legyen a “ példakép”. Ők is ilyen degeneráltakká akarjanak majd válni. Mint minden manapság ez is a népességcsökkentésért lett kitalálva.
2022. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
4 az mitől agymosás, hogy ha valakit az elfogadásra nevelnek?
2023. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból liberális vagyok
2023. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!