Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igazság szerint a fidesznek...

Igazság szerint a fidesznek is előkêne vennie,a régi ballib módszereket?

Figyelt kérdés
Mondjuk vízágyúzni a libsi fiatalokat/tanárokat,esetleg egy lovasroham is beleférne egy-egy hídfoglaláskor.

#baloldal #jobboldal #Tüntetéskezelés
2022. okt. 17. 10:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%
#16 Sajna az irodalomkönyv nem segít abban, hogy gondolatolvasó legyek és kitaláljam, hogy azért írod kisbetűvel a tulajdonnevet, mert ilyen magas irodalmi művek járnak a kongó koponyádban, nem pedig azért mert igénytelen vagy és csak utólag kitaláltál valami marhaságot, hogy miért írtad helytelenül a Népszavát. :) Egyébként én nem az irodalomkönyvben olvastam el a cselekmény vázlatát, hanem az egész regényt olvastam ki. Szakmunkásképzőben ez lehet nem elvárás. :)
2022. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
8%
vajon a 18-as akart valami értelmeset is mondani vagy csak kitöltötte a karakterszámot:))) elég szánalmas:)
2022. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

22 Dicséretes, hogy bár a szakmunkásképzőben nem volt elvárás, mégis elolvastad.

Miért nem tanultál tovább?

2022. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
59%
Fú srácok, mindketten nagyon szánalmasak vagytok:D
2022. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
49%
Jó, már én is sajnálom szerencsétlent:)
2022. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Már pedig amíg nem adják vissza a magyaroknak a szabad és spontán utcára vonulás jogát, sérül a jogállamiság, és addig nincs uniós pénz, Hatvanpuszta is lassabban épül-szépül.
2022. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!