Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ті is támogatjátok a sorkatona...

Ті is támogatjátok a sorkatonaságot?

Figyelt kérdés

Ha bevezetik a sorkatonaságot akkor a magyar férfiak rendet fognak tanulni és erős szellemű s fizikumú,igazi hazaszerető polgárok lesznek.



A roma kisebbséget is képes lehet integrálni a sorkatonaság,hisz ott majd megtanulhatják fegyelmet és kemény munkát,amit majd a közösségükben is kamatoztatni tudnak.



A hazaáruló egyének már most reklámozzák hogy el fognak menni innen,ami jó,hisz az ország végre megszabadul az évtizedek óta minket lehúzó liberálisoktól,ha még itt maradnak akkor ők is végre rendet tanulnak.



Tehát Magyarország hatalmasat fog nyerni a sorkatonaság bevezetésével.



Mi a véleményetek,ti is támogatjátok a sorkatonaságot?



2022. okt. 29. 10:55
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
38%

#31 Volt egy idióta iskolatársam, aki már iskolában is deviáns volt.Nem csoda, hogy emiatt börtönbe került.Egyszer összefutottam vele, miután kiengedték a börtönből.

Ne egy hulk típusú pasast képzelj el, hanem egy közepes termetű gyengébbet.

Azt mondta, hogy őt megpróbálták köcsögöltetni a sitten (csak 1 évet volt bent), de ő inkább beleállt a verekedésbe.Igaz, utána 1 hónapig korházban volt úgy összeverték, de utána békén hagyták.Azt köcsögöltetik, aki hagyja magát.

2022. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
7%
Természetesen támogatom,mint minden valódi magyar!!!
2022. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
66%

Ezt ki a fszom kérdezte, 35-ös?

Senkit sem érdekel a nyomorúságos életed. Vagy így akarsz bevágódni 31-esnél? Abban reménykedsz hogy beadhatod neki?

2022. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
20%
#37 Túlművelt hozzászóló, téged ki kérdezett?Szövegértés?Ez nem az én életem, mint olvashattad.Én is hozzászólhatok mások hozzászólásaihoz, nem csak te.
2022. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
28%
De most beadnád neki, vagy nem adnád be neki? Mit érzel?
2022. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
7%
Természetesen támogatom.
2022. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
61%
Én csak katonaviselt nőnek adnám be ilyen nyámnyiláknak nem.
2022. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Magyar viszonyokhoz képest jó pénzt lehet a katonasagal szerezni (330 netto plusz rengeteg pótlék egy kezdo, erettsegivel rendelkezo katonanak). Én max ezért lennék ha jobb meló nincs.

Az idősek meséi alapján semmi hasznosat nem tanultak ott, csak ittak meg basztatták a kisebbet. Ettől nem lesz valaki hazafi.

2022. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező egy csöves?
2022. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 árokpart ***** válasza:
96%
Kérdező de nagy a szád. A határon nem mernél semmit áthozni.
2022. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!