Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkoznak a tanárok...

Miért csodálkoznak a tanárok kirúgásán?

Figyelt kérdés
Én is támogatom a tüntetéseket és a tanárokat meg kell becsülni és fizetni meg én, hogy polgári engedetlenség de ha valaki csak úgy nem megy be dolgozni akkor az miért csodálkozik, hogy következménye van? Akkor ennyi erővel a diákok ne járjanak be az iskolába. Azt se lehetne megtenni csak úgy.

2022. nov. 13. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Mert a tanárok úgy értelmezik, hogy az ha nem mennek be az az ő sztrákjoguk
2022. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Sokan azt gondolják,hogy a tüntetés az igazolt távollét, pedig nem az.

Ráadásul a tanársztrájk jogszerűsége is kétséges, ha már jogállamosat játszunk.

Ebből adódóan pedig igazolatlan távollét.A legtöbb helyen szerződésbontással jár az ilyesmi.

2022. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Csodálkozol? A drága tanárainknak fogalma nincs a világról, azt hiszik, nekik mindent lehet. A versenyszféra, munkahely nekik semmit nem jelentő szavak/fogalmak.
2022. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 hypno ***** válasza:
92%

Ha én a tanárok helyében lennék, akkor azt mondanám, hogy látszik, hogy ez így nem fog menni, hát úgy készüljön mindenki, hogy január 1. után nincs tanítás, amíg a kormány a hülye értetlent játssza és nem hajlandó érdemben foglalkozni az oktatással.


Sehol...és meg is csinálnám. Vége a téli szünetnek, a szülők majd szépen lepattannak az iskola ajtajáról, mert nem lesz kinyitva. (Már szeptember elsején ezt kellett volna csinálniuk.)


Mibe fogadunk, hogy egy héten belül lenne pénz, paripa, fegyver az oktatásra...és lenne megegyezés is.

2022. nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért, ki csodálkozott?
2022. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ki csodálkozik? Mert a tanárok nem, pontosan tudják, hogy a tűzzel játszanak. Mégis megteszik, mert nincs más eszközük és nincs más lehetőségük.
2022. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
94%

"és meg is csinálnám"


Nem tudnád megcsinálni, mert a pedagógusok között vannak olyanok, akik féltik a munkahelyüket, nem engedhetik meg maguknak, hogy bizonytalan ideig ne kapjanak fizetést, illetve vannak, akik a jelenlegi politikai rendszert támogatják.

2022. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Kövér László már 30 éve tisztázta, hogy mi a helyzet a tanárokkal:


[link]

2022. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkozom.
2022. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Én se csodálkoztam, a Fidesz szemét banda de azért valamiben a kérdezőnek igaza van.
2022. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!