Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkoznak a tanárok...

Miért csodálkoznak a tanárok kirúgásán?

Figyelt kérdés
Én is támogatom a tüntetéseket és a tanárokat meg kell becsülni és fizetni meg én, hogy polgári engedetlenség de ha valaki csak úgy nem megy be dolgozni akkor az miért csodálkozik, hogy következménye van? Akkor ennyi erővel a diákok ne járjanak be az iskolába. Azt se lehetne megtenni csak úgy.

2022. nov. 13. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Én azt állítom, hogy az iskolákban a tananyag egy rakás fos, nem azt tanítja meg az embernek amire igazán szüksége lenne. Ha a diákok egyetértenek ebben, akkor megtehetik, hogy csak úgy nem mennek be az iskolába, csak majd ha jó tananyag lesz nekik?


nem tehetik meg, ha nem járnak be az iskolába, kirúgják őket és pont leszarják, hogy mért nem jártak be.


Most is ez volt a helyzet nem?

2022. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"A versenyszféra, munkahely nekik semmit nem jelentő szavak/fogalmak."

Nem tudnak róla?!? Már rég ott vannak.

Hatezren mennek évente nyugdíjba, és kétezren kezdenek tanítani. Szerinted?

2022. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Isti22 ***** válasza:
100%

Nem, nem csak úgy nem mennek be. Szinte minden évben van egy-egy nagyobb pedagógussztrájk, mert amúgy meg szakmai egyeztetés gyakorlatilag nincs az oktatásért felelős politikusok és a szakma között, így nem maradt más eszköz.


Miután ezeknek a tüntetéseknek sem volt hatásuk, sőt, már ezeket is jelentősen korlátozták idén, most szakadt el a cérna a pedagógusoknál. Tehát nem csupán nem mentek be, hanem megpróbáltak mindent előtte, de nem maradt más.

2022. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!