Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet amíg orosz rakétána...

Hogy lehet amíg orosz rakétának hitték világháborút akart a liberális média,utána mikor kiderült hogy ukrán rakéta volt egyből sajnálni kezdték őket?

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mutasd meg a cikket, ami világháborút akart. Meg azt is ami sajnalkozik az ukranokon a rakéta miatt.
2022. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell ilyenekkel foglalkozni liberális média meg nem liberális, össze kell fogni az országunkért. Nem kell az ellentéteket szítani mondom ezt fideszesként.
2022. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Cikk sem kell aznap este végignéztem az összes hírekkel foglalkozó tv adást.

Egyből szakértők voltak meghíva,mindegyik azt mondta kiterjedhet regionális vagy nagyobb háborúvá.

Másnap meg alig foglalkoztak a témával mikor kiderült az igazság.

2022. nov. 17. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor definiald már a liberális médiát kérlek, mert engem meglep, hogy ilyen sok liberális, hírekkel foglalkozó teveadas van.
2022. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Azt kérném a kérdezőtől, hogy kapja össze magát szellemileg. Tanuljon meg szöveget értelmezni. Legyen képes különbséget tenni jó és rossz közt, ne legyen náci patkány, és ítélje el az orosz agressziót minden fórumon.

Jobb ember lesz tőle.

2022. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fsms ***** válasza:
94%

“Cikk sem kell aznap este végignéztem az összes hírekkel foglalkozó tv adást.”

Akkor ez azt jelenti, hogy cikk nincs, persze nem is volt.

Néztem az RTL-t ott ezt biztosan nem mondtak.

Segíts konkrétan hol hangzott el?

2022. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!