Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme Magyarországnak...

Mi értelme Magyarországnak ennyire oroszbarátnak lenni?

Figyelt kérdés

Valljuk be a külügyminiszter többet van Moszkvában mint máshol. Orosz atomerőmű, tudatosan? Orosz gázfüggőség és direkt nem teszünk ellene semmit? Persze, nem egyszerű és nem megy gyorsan... De igazából szándék sincs rá. Összeveszünk mindnekivel?


Írj 3 indokot, hogy ez miért Magyarország érdeke.


2022. nov. 17. 22:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
67%

"8. Ez is nagy ellentmondás. Azt pofázzátok, hogy Ukrajna csak egy 30 éves állam, emiatt nincs joguk élni, ezzel szemben amikor a negyvenes évek háborús bűneit, amit nacionalista partizáncsoportok követtek, azt de facto a mai ukrán államra kenitek, mintha már akkor létezett volna Ukrajna. Saját magatokat hazudtoljátok meg minden egyes hozzászólásotokkal."


Ez a jobberek tempója, már száz évvel ezelőtt is ezt csinálták.

2022. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, de mi miatt mész tüntizni ? Szerintem azért mondjuk lehet tüntizni, h az Orbán kormány jobban csináljon dolgokat, de azokért , akiket a baloldal felmutatni szándékozik Orbán ellen , én soha az életben nem tüntetnék.


VOlt 8 évük, mikor beléptünk az EU-ba, hogy megmutassák, mit tudnak Horn Gyula után, aztán egymás kezébe adták náluk a kilincset a miniszterelnökök a D209-es ügynökkel, Gyurcsánnyal meg Bajnaival.


Nekem nem kellenek kormányalakitásra patkányozó Bangónék, Kunhalmik ( 30 felett nagy nehezen letesz egy nyelvvizsgát és még ő a szocik oktatási szakembere), nyelvvizsgázni és jogsit letenni nem tudó Karácsony Gerik, orbba-szájba mindenre rasszistázó és minket Brüsszelben aknamunkázó Donáth Annák és CSeh Katák, bohócorral támadó hülyegyerek Tordai Bencék, Árnyékkormányzó Gyurcsány házaspárok.

2022. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
35%

#52

Nem mindegy ez neked, hogy az ellenzéken mi van? Ha Jézus Krisztus lenne az ellenzéki jelölt, őt is habzószájjal aláznád a kommentmezőn, mert a Bayer Zsola is azt tenné.

2022. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
13%

Nem alázom habzó szájjal, de azért engedd már meg nekem , hogy saját véleményem legyen az ellenzékről.


A balliberálisok a következő választásokra szerintem más azt is ki fogják találni, hogy fenyitő eszközökkel veszik rá minden ismerősüket, hogy ne a Fideszre merjenek szavazni.

2022. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
17%
Ja, és természetesen nem mindegy nekem ,h mi van az ellenzéken ,tekintve, hogy most ők lennének itt a meglévők helyett. Annyi törpe párt van a baloldalon, hogy egy héttel a váalsztás után szétestek volna még 20 további pártra marakodás közben.
2022. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy annak idejéb váltotta egymást D209-Gyurcsány-Bajnai, most kb ugyanez játszódna le. MZP-Jakab-Fegyőr-Gyurcsány verekednének félévente a miniszterelnüki pozicióért.
2022. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
17%
Igen, Gyurcsány anno megpuccsolta D209-et, most MZP-t puccsolná meg :)
2022. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
83%
2 és fél pipás! Ha a kormányod van most hatalmon, akkor mit vagy ennyire az ellenzékre befeszülve? Semmilyen hatalmuk sincs, akkor mit idegeskedsz?
2022. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
78%
Donáth Anna jó lesz.
2022. nov. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
72%
Keversz fogalmakat, kérdező! Nem egyenlő a barátsággal, ha valaki nem ellenségeskedik feleslegesen másokkal! Ha ezt rendbe tudod tenni magadban, akkor jó, - egyébként pedig nincs is mit beszélni erről!
2022. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!