Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak hozzá a fideszesek...

Mit szólnak hozzá a fideszesek, hogy hatósági áras benzinből már csak 1 litert lehet tankolni?

Figyelt kérdés
Orbán ezt is megoldotta! xD

2022. nov. 23. 08:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
néhány helyen lehet ennyit tankolni nem mindenhol
2022. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Andizsuzsi ***** válasza:
59%

"Majd Bayer Zsolt megmagyarázza nekik"


Már a nyáron a Fidesz megmagyarázta. Közleményük szerint: „ha Gyurcsányékon múlna, már se benzin, se árstop, se gáz, se áram, se rezsicsökkentés nem lenne, és már belerángatták volna Magyarországot a háborúba”.

2022. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%
Vidéki városba lakok, de én még nem találkoztam ilyennel. A rövidke szakaszon ahol járok, 5 kút is van, 2-be járok tankolni és ott 10 litert adnak. Így tankolok 20 litert, aztán 300km-re elég. De ha nagyon muszáj másnap megint betankolok 20 litert, és tele a tank. Egy átlag felhasználó rendesen tud tankolni, Jelenleg.
2022. nov. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%

Én eddig gond nélkül tankoltam bármikor.

Liberálisként valamit elrontottam?

2022. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%

#13 tehát 2 kúton tudsz tankoln 20.litert...🤡🤡🤡🤡

Gondolom és még tapsolsz is hozzá, és kútról kihajtva vállad veregetes, hogy milyen jó itt az élet...


Egy szinten vagytok a borsodi fideszes bennszülöttekkel, akiket 4 évente 10 kilo krumplival megvesznek, majd 4 évig sirnak, hogy nincs mit enni.... de buazkek arra, hogy milyen jó boltot csináltak...


Hajrá... bocs HALYRÁ FIDESZ

2022. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%

Kaptam egy sms-t Feritől, bohóckának mehet az utalás kenyérre.

Bohóc, dobj egy számlaszámot a szokásos kontaktra.


Ügyes voltál, köszi.

2022. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem azt mondtam, hogy milyen jó az élet, csak azt, hogy nem kell hisztizni. Nem kell életképtelennek lenni. 2 helyen tankolok, ez +5 perc 300 kilóméterenként. Vagy te hogy csinálod? Nem pontosan ugyan így? Vagy beállsz minden nap az 1 literes kúthoz, aztán vállon veregeted az ott tankolókat, hogy milyen szomorú az élet?
2022. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%
Én bemegyek az első benzinkútra és annyit tankolok, amennyit nem szégyellek, igaz, nálunk nincs is kommunizmus, bocsi, akarom mondani, hatósági ár.
2022. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%
Szuper, akkor te nem 300 kilóméterenként tankolsz hanem 600 vagy amennyi az autódba fér. Ennyivel vagy előrébb a tankolási tilalom miatt. Fordítsd jóra azt a megspórolt pár percet.
2022. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

20-as ne buktasd le a datadatok kérlek.

Az volt a feladat, hogy magyarul kell írnod.

Ha nem megy, szólj és keresnek mást.


Légy bátorság.

2022. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!