Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ne azt kérdezd a másiktól,...

Ne azt kérdezd a másiktól, hogy kire szavazott, hanem azt, hogy magyar vagy -e és, hogy és milyen országban szeretnél élni? Ez egy önellátó ország lehetne !

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 08:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Én Ausztriában szeretnék élni. Az önellátó ország pedig baromság, nem létezik.
2022. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyenek mint a kérdező szerintem 8 osztállyal, max érettségivel rendelkeznek, semmi makro és mikroökonómiai, vagy bármilyen gazdasági ismerettel. Annó a komcsi időkben voltak ilyen "szakértők".
2022. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

"Ne azt kérdezd a másiktól, hogy... milyen országban szeretnél élni?"

Ezzel egyetértek.


Mit jelent az önellátó ország? Ezt a kommentet okostelefonról írom, amihez nyersanyagokat nem találni Magyarországon.

2022. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
És ha leszarom, és nem kérdezek semmit a másiktól, mert nem érdekel, hogy magyar-e és hogy milyen országban szeretne élni? Akkor mi van? Pl. engem nem érdekel, hogy magyar vagy-e és milyen országban szeretnél élni kérdező :DDD Teszek rá magasról. Felőlem busman is lehetsz.
2022. nov. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Nem lehetne önellátó, a többivel egyetértek.
2022. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Önellátó ország ja... krumplit ennénk krumplival, fával fűtenénk, éjjel-nappal azon dolgoznánk, hogy ne haljunk éhen. Vissza a középkorba.
2022. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Én legalább Dániában szeretnék tanár lenni és Svédországban eü ellátást kapni!
2022. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miből lenne önellátó? Számítógépekből? Autókból? Csúcstechnikából? Hogyan?


Manapság nem a mezőgazdaságon alapul a gazdaság, hanem a csúcstechnikák alkalmazása hozza a nagy bevételeket. Az önellátás nem megvalósítható, mert az lenne akkor, mint Észak-Koreában.

2022. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

2: sajnos tényleg érezhető, hogy fogalma sincs a gazdaság működéséről, de majd kiderül, ha részletesen kifejti, hogyan képzeli az önellátást


Szóval, kérdező? Hogyan lennének önellátók technológiából, pl?

2022. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Csak 4 elemim van ! Csoda, hogy merek írni erre az oldalra ! Szerencsére ezen az oldalon rajtam kívül mindenki egyetemet végzett ember. Nem pont technológia téren gondoltam az önellátást, viszont volt bauxit bányánk stb. stb. mezőgazdaság, ipar, élelmiszer ipar. Csak így gondoltam. 4 elemivel másként nem gondolkodhat az ember !
2022. nov. 24. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!