Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ne azt kérdezd a másiktól,...

Ne azt kérdezd a másiktól, hogy kire szavazott, hanem azt, hogy magyar vagy -e és, hogy és milyen országban szeretnél élni? Ez egy önellátó ország lehetne !

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 08:29
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Szép reggelt ! Várj ! Ki kell józanodnom a tegnapi ov-s rémálomból ! Azt álmodtam, hogy van egy szállodaláncom Spanyol honban. Szóval mit is kellene csinálnom, amikor apátiás és részeg mindenki?
2022. nov. 26. 07:39
 32/36 A kérdező kommentje:
Már azt is álmodtam, hogy „ emlékezz 56-ra " ez egy emlékeztető, hogy miért nm menjenek ki az emberek az utcára !
2022. nov. 26. 07:40
 33/36 A kérdező kommentje:
ne
2022. nov. 26. 07:41
 34/36 anonim ***** válasza:

“ De, itt annyi okos ember volt vagy van. Hol vannak ? ”


Azon is túl haladt a világ, hogy egy-egy okos ember elég legyen bármihez. Egy cégnek összeadva sok száz- vagy ezer emberévnyi specializált tudása gyűlt össze. Ott sincs már egy-egy ember, aki önmagában mindent átlát. Hiába vannak okos emberek itt is, ezzel nem tudják felvenni a versenyt.

2022. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

32: milyen 56? Lőnek azokra most, akik az utcán tüntetnek? Lőnek a tanárokra? Nem.


Szóval a kérdés továbbra is az, hogy te miért nem szervezkedsz, miért nem szervezel helyben tiltakozást?

2022. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy a tiltakozás és a tüntetések nem használnak. Eddig is voltak tüntetések, de történt valami változás ? Kivétel az internetadó.
2022. nov. 28. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!