Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az az új furcsa...

Árokpart kérdése:

Mit jelent az az új furcsa kifejezés, szó, amit mostanában egyre gyakrabban hallok, nevezetesen hogy speciálba?

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez lenne a kádári "okosba" XXI. századi megfelelője?
2022. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
A jövőt vetíti elő. Arra vártok, hogy mi cigányok asszimilálódunk, holott ti asszimilálódtok a cigányságba. Egyre több mindent vesztek át tőlünk, ti magatok sem veszitek észre.
2022. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es OK de mit jelent?
2022. dec. 7. 23:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a furcsa kifejezés azt jelenti, hogy a társadalom (minden rétege) egyre gyatrább tudással rendelkezik, egyre igénytelenebb, és ha nem tud valamit (és ebből egyre több van) akkor használ egy szót, ami éppen eszébe jut. Az jut eszébe, amit többször hallott.


Valódi értelmet ne keress a hülyeségben, nincs ilyenje, szimplán fogalma sincs az illetőnek, miről beszél, de beszédkényszere van. Azt hiszi, attól okosabbnak látszik.

2022. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
2-es tuti nem nyágic, mert azok nem tudnak se írni, se olvasni.
2022. dec. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2022. dec. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan mint az "izé"
2022. dec. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem onnan jött, hogy valami mulatós zenész/énekes küldött valakinek valami dalt speciálba'. Valami ilyen videó rémlik nekem, és akkor elsorolta, hogy kiknek küldi speciálba; mert talán több ember is volt, de lehet, hogy csak egy, már nem emlékszem. :):) Szóval a speciál, angol szpesöl, az azt jelenti,hogy különleges; szóval ,,különlegesbe'"(=különlegesen) küldte valakinek különkiadásba, hogy őneki külön, kiemelten küldi ezt a számot. Nekem valami ilyesmi rémlik; szerintem onnan jött. :):)
2022. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*remélem, jól írtam.
2022. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!