Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyha vannak nembináris (se...

Hogyha vannak nembináris (se férfi se nem nő) emberek, akkor én lehetek nonhumán (emberi fajhoz nem tartozó) személy?

Figyelt kérdés
Én tehát egy nonhumán személy vagyok, aki az emberi fajhoz nem tartozóként, azon kívül állóként határozza meg magát.

#gender #LMBTQ #nonhumán
2022. dec. 27. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
A mai világban bármi lehet az ember amit csak kitalál az elhülyített,leépített agyában.Akinek meg ez nem tetszik azt lehet egyből kirekesztőnek,gyűlölködőnek bélyegezni.
2022. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Legyél. Engem nem zavar, de az étteremben a számlát ugyanúgy ki kell fizetned akkor is, ha a Szaturnusz gyűrűinek képzeled magad.

Amúgy ez az új gender mánia is csak elmebetegek hóbortja. Ugyanolyan, mint amikor a beteg orvosnak képzeli magát, vagy Napóleonnak. És az is beteg, aki ehhez aszisztál.

2022. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
13; így van, és ráadásul politikai nyomásra ki kellett vennie a "trasznneműséget" a betegségek közül, és most "állapotnak" kell hívni, hogy senki meg ne sértődhessen. :D
2022. dec. 27. 13:04
 14/17 anonim ***** válasza:
Nonhumán = reptilián, abszolút lehetséges!
2022. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább ne légy nonhumán, mert sajnos nélküled is van belőlük elég!
2023. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogyan kapcsolódik a kettő dolog egymáshoz? És ha állatnak azonosítod magad akkor az is teljsen valid
2023. júl. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És ha én a szomszédomként definiálom magam? Vagy a szomszédom gyermekeként? Vagy a főnökömként? Elvárhatom, hogy mások ezt tiszteletben tartsák? Mondjuk, a szomszédomtól, hogy vacsorát adjon és mesét olvasson nekem? Vagy, hogy "Főnök"-nek szólítsanak a munkahelyemem? Esetleg doktornak képzelem magam, és elvárom, hogy ennek megfelelő fizetést adjanak.

Ha mindezeket nem kapom meg, perelhetek?

Vagy van valami határa a "képzelgés"-nek?

2023. júl. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!