Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a hatalmas infláció fő oka?

Mi a hatalmas infláció fő oka?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 19:53
 81/93 anonim ***** válasza:
50%

79


Tehát azt mondod, hogy a mai ellenzéki politikusok kitartanak az értékrendjük mellett? Már ha van nekik. Tényleg, van nekik?

2023. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal Bayerről és a Fideszről beszéltünk, nem kell mellébeszélni, amikor becsődöltél a szerecsenmosdatással, fatális érvelési hiba, ami ebben a helyzetben beér egy beismerő vallomással, csak annak egy gerinctelenebb fajtájával, mert ugye az egyenes az lenne, ha azt mondod, hogy "valóban, igazad van". ;) Mondjuk, azért még legalább tisztelni is lehetne téged, de így nem.
2023. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:

82


De Bayerről te is csak tippelgettél. Ha az a célod, hogy elpártoljunk a fidesztől, akkor írd le, hogy miből áll a mai ellenzékiség értékrendje, és miért vagy miben nyújt többet?

2023. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
100%

Bayerről nem tippelgettem, hanem részben a véleményemet mondtam, és azt, ami fix: hogy a kezdetektől Fideszes, és az is fix, hogy a Fidesz kirakat-ideológiája összevissza változik (az igazi értékrendje, a pénz- és hatalomvágy sziklaszilárd), ebben pedig Bayer is ugyanúgy ott van.


Kérdés: beismered, hogy így van, vagy még mindig inkább mellébeszélsz?


Segítek: elég egyetlen betűt írnod:

A = Beismerem, hogy Bayer és a Fidesz ideológiája hamis, csak a pénz és a hatalom motiválja őket.


B = Nem ismerem be, inkább továbbra is mellé szeretnék beszélni.

2023. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
75%

"Nekem az ne dumáljon felvállalásról, aki szintén alapból anonimként van ezen az oldalon. Meg az írásaid eddig 100 százalékban csak arra épülnek, amiket propagandaoldalak szalagcímeiben olvastál, és mind hibás, vagy féligazság csak. És akkor majd te szakérted, hogy én kiket gyűlölök?"


Nekem miért kellene? Magadról kérdeztél :") Mégis hogy tudnám megmutatni neked, hogy hol, mikor és kik ellen gyűlölködtél, ha közben anonim maradsz? De figyelj, ha csak ezen múlik, én visszaállítom a felhasználónevemet, tessék. Lássuk, hogy kihátrálsz-e, aztán majd válaszolok a többi megjegyzésedre is.

2023. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
Én várok.
2023. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
62%
Na, a két és fél pöttyös nem tudott se A-t, se B-t mondani, ahhoz kellett volna egy kis gerinc. De nyilvánvaló, hogy ha bármi mást mondott volna, vagy ahogy most tesz az is egyenértékű a B-vel.
2023. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
53%

87


Bocs, hogy csak most válaszolok, de nekem munkahelyem is van.

Te nem dolgozol, hogy itt lógsz egész nap? Valószínűleg munkanélküli vagy.

A válaszaidból nem tudok választani, mert :


1. Nem néztem és nem olvastam Bayertől soha semmit, így nem tudok róla véleményt írni. (Az egy dolog, hogy ti mindent véleményeztek látatlanul)

2. Ha jól vettem ki amit írtál, akkor a Fidesz egyszer váltott "ideológiát", valamikor 1994 körül, azaz még inkább jobbra tolódott.

3. Ha le tudod nekem írni, hogy miből áll az ellenzék értékrendje, és miért jobb mint egy fideszé, átszavazok rájuk. Gondolom az ellenzék sohasem forgatott köpönyeget. De erre már egyszer megkértelek, hogy írd le.



De mivel mindenképpen választ vársz:


Akkor a B-t választom, mert amit ideológiának leírtál a 84-es válaszodnál, az a magyar politikai palettán az összes pártra igaz. Igen,a tieidre is.

2023. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
62%
Hahó, én továbbra is várok :) Nem akarod felvállalni a felhasználóneved 2 és fél pöttyös, azaz #88-as hozzászóló? Én felvállaltam, miután szóvá tetted :)
2023. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:

89


Látható

2023. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!