Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak! Mit gondoltok a...

Jobboldaliak! Mit gondoltok a normális melegekről? Mmint aki nem öltözik női ruhába,nem prideozik,nemének megfelelően viselkedik.

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 14:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem szótárat kellene irni a jobboldali fogalmakról, mint pl a normális...


miből gondolja bárki is, hogy az a normális, amit ő gondol a világról?

2023. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
42%
Ha beöltözölnél, gőzerővel menne a pride akkor lenne egy két szavam. De így rendben van szerintem.
2023. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Abszolút toleráns vagyok velük szemben. Egy ingadozó Fidesz szavazó
2023. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 hypno ***** válasza:
81%

Egy meleg nő miért ne hordhatna női ruhát...egy meleg férfi meg miért tenné?


Ha én meleg lennék és férfiként a saját nemem vozana, akkor miért izgulnék fel egy nőnek öltözött férfitól?

2023. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

A melegek nem öltöznek női ruhába.

Amúgy meg baromi felszínes külső alapján megítélni valakit.

A jobboldali embereknek a tetoválás,piercing,színes haj se tetszik,mert ők birkacsorda jelleműek.

Miért akar valaki másoknak megfelelni?Miért érdekel mások véleménye?

2023. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%
Nincs velük bajom ha nem molesztálnak.
2023. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

A melegek általában nem öltöznek női ruhákba. Szerintem te kevered a melegeket és a transzokat.

Az meg hogy "nemének megfelelően viselkedik", az pontosan mit jelent, hogyan kell értelmezni? Hogyan kell viselkednie egy férfinak, és hogyan egy nőnek, hogy a nemének megfelelően viselkedjen? Mikor nem viselkedik egy nő vagy egy férfi a nemének megfelelően?

2023. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy mi az,hogy nemének megfelelőn viselkedik?

Aki nem felel meg a konzik által helyeselt nemi sztereotípiáknak,neki tudatosan kellene arra figyelni,hogy úgy "viselkedjen" ahogy ezeknek az alacsony érzelmi intelligenciájúaknak megfelel?

2023. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem nőiesen viselkedik
2023. jan. 9. 15:19
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

De hogyan érted azt, hogy nem nőiesen viselkedik? Ha dolgozik és eltartja a családját, akkor nőiesen viselkedik? Ha nem dolgozik, nem tartja el a családját, akkor nőiesen viselkedik?

Ha iszik és veri a családját, akkor nőiesen viselkedik? Ha nem iszik és nem veri a családját, akkor nőiesen viselkedik?

Ha kedves, figyelmes a környezetében élőkkel szemben, akkor nőiesen viselkedik? Vagy ha nem kedves, figyelmes a környezetével szemben, akkor nőiesen viselkedik?

Mit értesz pontosabban az alatt, hogy "nem nőiesen viselkedik"? Mit jelent számodra az, hogy nőiesen (vagy nem nőiesen) viselkedik egy férfi?

2023. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!