Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak! Mit gondoltok a...

Jobboldaliak! Mit gondoltok a normális melegekről? Mmint aki nem öltözik női ruhába,nem prideozik,nemének megfelelően viselkedik.

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 14:47
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem affektál úgy mint a Lakatos Márk,nem öltözködik úgy mint egy prideos arc ilyesmi
2023. jan. 9. 15:25
 12/31 anonim ***** válasza:
71%

Homofób vagyok, de az ilyennel nem lenne bajom. Az ilyen meleg tartja azt amit hírdet. A szexualitás mindenkinek a magánügye. Hogy valaki a 4 fal között mit csinál ahhoz senkinek semmi köze.

Maradjunk legális korlátokon belül és semmivel nincs baj, hogy otthon ki kit csinál.

Van aki arra izgul, hogy a másik lekakilja, majd szétcsapkodja rajta fakanállal. Van ilyen, léteznek. Engem hidegen hagy, nem jön be ez nekem, de nekik igen. Felőlem csinálhatják ők is OTTHON. De ne vonuljanak az utcán, hogy fogadjuk el őket, ne akarják ezt az életmódot eröltetetten bemutatni filmekben stb stb. Nem kell ezt látni. Ugyan ilyen a meleg kapcsolat is. Van meleg karakter valahol?? Oké. De ne tolják a képembe. Ne akarjanak vonulni. Viselkedjenek ugyan úgy, mint bárki más és el lesznek fogadva. Felőlem ha kézenfogva akarnak menni az utcán, hát hajrá. De az olyanokat hanyagolják már ami további előítéleteket szül.



Mellesleg jelezném hogy a négy fal között dolog talán engem is érint személyesen. Jómagam Dom vagyok. A kutyát se érdekli, hogy mit csinálok a négy fal között. Nem is hírdetem sehol személyesen, hogy fogadjanak el. Ez a dolog csak rám és az aktuális partneremre vonatkozik. Hogy mit csinálunk csak ránk tartozik. Tényleg van aki elítéli ezt is és ezt el is fogadom. Én se tudom megérteni, ha utcán tevékenykedik valaki. De otthon bármit lehet csinálni, legális keretek között.


Tényleg van számtalan fétis... Van aki arra izgul, hogy a lány rakja meg őt. Ez is tényleg elég meredek dolog. De ugye külső szemmel nézve ez is csak egy normális heteró kapcsolat. Miért nagyobb különbség az, ha már 2 férfi van??

Ha nem produkálják magukat, akkor engem nem érdekel, hogy mit csinálnak vagy mit nem. De a szexuális dolgok magánügyek. Ne csináljanak ebből közügyet. Vagy akkor azon se csodálkozzanak, ha egyszer ürülékkel bekent párok fognak vonulni az utcán, hogy fogadjuk el őket is.

2023. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
Tehát számodra olyan semmitmondó, felszínes, külső dolgoktól függ az, hogy egy férfi férfias-e vagy sem, hogy affektál-e vagy sem?
2023. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező,az nem affektálás,nem tudatos.

Akkor akinek magas a hangja mondjuk,neki tudatosan mélyíteni kellene a hangját,hogy másoknak megfeleljen?


Vagy ha egy nő nem szereti a szoknyát az nem nőies?


Az elfogadást nem kötik feltételekhez.

Az a meleg,aki ezeknek akar megfelelni,súlyos önértékelési gondokkal küzd.

2023. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy nem öltözik kihívóan meg nem jár pridera, attól még ugyanúgy szexuálisan aberrált. Az ilyeneknek nem szabadna engedélyezni, hogy párkapcsolatuk legyen, ha egyszer degenerált, akkor éljen egyedül élete végéig. Isten szava is ezt mondja.
2023. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
74%
Adom, hogy a jobboldaliak agyf.szt kapnak a gender szó hallattán, aztán elvárják másoktól, hogy legyenek "igazi férfiak". Ezekszerint ti is hoshtek a genderben. :D
2023. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

#15 Iszen szava akkor fog számítani, ha bohonyítva lett a léte. És hogy az a kerezstény Isten. És hogy tényleg az ő igéje lett leírva a Bibliában.


A te véleményed meg azédt nem túl meggyőző mert első látásra is kissé pszichopata vagy.

2023. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
66%
#15 Az, hogy mi számít szexuális aberrációnak és, hogy ez mit jelent, az nem a hozzád hasonló keresztényfasiszták hatásköre megmondani.
2023. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Magyarország keresztény nemzet, úgyhogy szerencsére mi mondjuk meg. Ha nem tetszik, el lehet menni innen.
2023. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
72%
@19 Argentina egy feher kereszteny ertekekkel rendelkezo orszag, ok is megmondhatjak? Mert ok mast mondanak.
2023. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!