Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Megbántátok,...

Fidesz szavazók! Megbántátok, hogy Orbánra szavaztatok?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy minden választási ígéretét megszegte, bevsapta a szavazóit és dzorongatja őket. Ha most lenne választás, szintén rá szavaznátok?

2023. jan. 25. 17:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
19%

Rájuk szavaztam, nem bántam meg. Nem tetszik sok minden, amit a fidesz csinált, de még ígyis mérföldekkel jobbak a moslékkoalíciónál, amitz elmebajos Makizaj vezetett, ja meg persze Gyúrcsány. Azóta meg mi is történt? Gyúrcsány Böszme bedarálta az ellenzéket, az egész ellenzék Böszme Kúrcsányt tudja felmutatni. Hát köszönöm, de nem!



Addig vagyunk mi itt és most biztonságban, ameddig nem adjuk át a hatalmat az elkúrós Böszmének, annyit tehetek az országért, hogy 4 évente húzom az ikszemet a fideszre, és ezt meg is teszem.


Makizaj a létező leg egoistább őrült ember, elég csak meghallgatni egy-egy beszédét neki. Az egoiszmus és a hozzá nemértés az a 2 dolog, ami sugárzik belőle, semmi több. Gyurcsány és ő az a 2 ember, aki totális csődbe vinné az országot. Orbán meg ha nem is a legjobban, vitathatatlanul kitart.


A mai inflációnak 3 oka van: Kovid, Háború és Szankciók, az Eu szándékos bosszúhadjárata Magyarország ellen.


Orbán kitart, még ha az Eu gonoszsága miatt is romlik az életszínvonal az országban. Ezzel szemben Maki és Fletó már rég csődbe vittek volna minket.


Az ellenzék a böszmét és a Makit tudja felmutatni 12 év alatt? Köszönjük, nem kérünk belőlük. Hajrá Fidesz!


2014 ben, 2018 ban és 2022 ben is a Fideszre szavaztam és nem bántam meg soha egy percre se!

2023. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%

Na és az ellenzéki szavazók nem bánják, hogy 13 év alatt az elkúrós Gyúrcsány az, akit fel tudnak érdemben mutatni? Ja és fél évre feltűnt Makkantzaj is, akiből az egoizmus és a hozzá nem értés sugárzik minden egyes beszéde alkalmával. Hát erre jó az ellenzék? Köszönjük, nem kérünk ebből.


Magyarországon a Fidesz a legjobb választás, talán egyszer majd ti is megértitek ezt, kedves nyugati liberális diktatúra agymosottjai.

2023. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz hogy megbánj valamit értelem kell, az meg a fideszeseknél teljesen hiányzik.
2023. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Én megbántam hogy fideszesre szavaztam!!!

Ha Orbán 12 év alatt nem volt képes egy igazán európai jóléti országot összehozni a 2/3-ával, akkor ez az ember egy tehetségtelen pojáca, nem több!

(akire szavaztam az a képviselő igen jól végezte a dolgát eddig, csak hát fidernyák ő is. Sajnos jobb nem volt. Nem mértem fel kellően hogy a rá adott szavazatommal is Orbánt erősítem - máskor már ez nem fog előfordulni!!!)

2023. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
5., te egy nettó idióta vagy, nemcsak azért, mert ilyen túlerő esetében képes voltál a fideszre szavazni, hanem már csak azért is, mert komolyan elhiszed, hogy a mihazánk nem egy fideszes szatelitpárt....
2023. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm van, aki többet nem fog rájuk nyomni. Hazugok, antidemokratikusak, hülyére vevők. Elég belőlük!
2023. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Én a kétfarkú kutyapártra szavaztam.


Miért? Mert hányingerem van a fidesztől, és hányingerem van az ellenzéktől főként MZP-től.


Teljesen mindegy, hogy a fidesz nyerte meg. MZP se lett volna különb.


Szóval húztam egy olyanra aki biztos, hogy nem nyeri meg.


Na lehet lepontozni. Ha neked erre nedvesedik ott alul...

2023. jan. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

17-es


Tehát akkor a fideszre szaváztál.

2023. jan. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%

#18


Úgy egész őszintén. Kb 90% volt az esélye annak, hogy a fidesz nyer.


Tökéletesen lejáratták MZP-t, hogy Magyar katonákat küldene Ukrajnába, holott nem mondott ilyet. Ami a népbutítón ment ( M1 ) az undorító volt.


A nyugdíjasokat megvette a 80 ezres prémiummal, a 13. Havi nyugdíjjal. A fiatalokat megvette az szja mentességgel. Egyedül azok nem kapnak semmit akiknél nincs 4 gyerek, elmúltak 25 évesek, és nem nyugdíjasok.

Ezek melett szerinted meg nyerte volna az ellenzék a szavazásokat?

Ugye, hogy nem.

Nem szavasztam a fideszre. Nem is fogok soha.


De mondj nekem egy olyan pártot, akit eltudnál képzelni a fidesz helyett. Mondj nekem egy olyan pártot, amelyik nem ugyanazt a simliskedő politikát folytatná mint a fidesz. Ugye, hogy nincs ilyen? Vagy van? Ha szerinted igen, kíváncsian várom az érveidet.

2023. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

#19


És attól jobb lett neked hogy a kuytákra szavaztál?


A fidesznél pedig bármi jobb, az ellenzékben pontosan olyan politikusok vannak mint a környező országokban. Ha nem tűnt volna fel.

2023. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!