Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes apukák! Mit csinálnát...

Fideszes apukák! Mit csinálnátok ha a kamasz fiatokat transzuláson kapnátok?

Figyelt kérdés
Pl. benyitnátok a szobájába és látjátok, hogy épp blúzban és női bugyiban nézegeti magát a tükörben.

2023. febr. 11. 19:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%

"próbálnám visszaterelni a biológiai szerepéhez."

Az a biológiai szerep, hogy farmernadrágot, bőrövet viseljen, rövid haja legyen és Old Spice-szal fújja magát? Ne már! Gondolkodjál!

2023. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
21%

Kapna egy endokrinológustól egy kőkemény DHT terápiát.

Ami leginkább a jövő lenne, ha már kinőttek valamilyen szinten a gonádjai, érdemes ezen az úton haladni tovább...

Erős biokémia, csak kissé gyerekcipőben jár még.

2023. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%
Semmit, éljen úgy ahogy szeretne. Nem értek egyet a kormány agyhalott lmvtq propagandájával. Amerikàbol vették át ezt a baromságot, hogy ezzel hergeljék a prolikat.
2023. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%
Megkérdezném Viktorta, és Semjén álláspontját a kérdésről, osztan az alapján cselekednék.
2023. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Hintalow ***** válasza:
55%

Hát ha ott transzba esik nekem akkor megmondanám neki hogy fejezze be ezeket az ázsiai transzcendentális sámanisztikus tanokat.

Mert különben mehet transz-szibèriába ☝️

2023. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
27%
Utánanéznék milyen hormonterápia létezik, ugyanis hallottam róla, hogy kezelhető ez a dolog, és akkor rendeződik az állapota. Jobb, mint levágatni a farkát.
2023. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%

#16 Kezelhetô lesz, csak lány lesz belőle.


Amùgy ha betöltötte a 18-at amúvybis azt csinàl a gyerek, amit akar.

2023. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
#17: Nem. Én úgy tudom, férfi hormonokat adnak neki, és akkor idővel elmúlik ez a probléma.
2023. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
79%
9-es: Normális nevelés mellett? A szüleim jól neveltek. Nem az interneten nőttem fel, mi még az udvaron játszottunk, fociztunk, fára másztunk, jártuk az erdőt. Soha nem kaptam semmiféle "LMBTQ-propagandát", sőt, tizenévesen templomba és vallásos táborokba jártam. De tizenéves korom óta az is vonzott, hogy milyen lehet szoknyát és magassarkút viselni. A szüleim tehetnek erről? Kötve hiszem. Aberráció? Ja, akkor ezek szerint minden lány és nő, aki nadrágot vesz fel (netán még rövidre is vágja a haját) akkor ugyanúgy aberrált? Nem, ugye... Ez csak ruha, ez csak divat. Azt viselek, amit akarok, mert jólesik. Igaz, ezt nem Magyarországon teszem, mert az egy elmaradott, álkeresztény ország...
2023. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
Csinálhatok amit akarok, 18 felett ő dönt.
2023. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!