Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor mi legyen helyette?...

Sulek Péter kérdése:

Akkor mi legyen helyette? Milyen lenne a jó, sikeres jövő?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra vonatkozik, többen írtatok az összes kommunista vagy MSZMP utodpart pl Fidesz, MSZP, DK meg szinte az összes párt tűnjön el. Értem én, de akkor mi legyen helyette? Kapitalizmus vagy micsoda? milyen rendszer lenne jobb, a jelenlegi kommunista utodpartok helyett? Bocsánat ha hülye kérdés, nem igazán értek a politikához, de érdekelne hogyan lehetne jobb országot teremteni? Köszönöm a válaszokat szép estét sziasztok

#Kommunizmus után #Jól működő rendszer
2023. febr. 21. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a Momentum. Minden járulékos sallang nélkül.
2023. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Legyen a Holló Rend Párt!
2023. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Az kéne még, momentum. Az összes valláskárosultjával együtt. Kösz, de nekem elég volt már a fideszes politikából.
2023. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Hogyan lehetne, talán összefogással és nem széthúzással.
2023. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Neki kell nyernie.


[link]

2023. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szakértői kormányt kellene felállítani, akiknek nincs kommunista múltja, keresni olyan tanárokat, jogászokat, orvosokat stb értelmiséget. Csak ehhez nyilvánosságra kellet volna hozni az ügynök aktákat. Sőt nem visszariadni az újra államosítástól sem, hogy akik valamilyen vezetői szerepet töltöttek be a komcsi rendszerbe, és állami tulajdonhoz jutottak, azoktól elkobozni, majd egy igazságosabb újraelosztást kitalálni, ami nem haveri, politikai, párttagkönyvi alapon működne.
2023. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Mindegy az kommunista vagy nem ha jól csinálja, az a lényeg hogy szakértő legyen.
2023. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
A komcsik által külföldieknek eladott ingatlanokat, termőföldeket is visszaállamosítani, és újra elosztani, de csak bérbe adni. A termőföld bérbe adása esetében kötelezővé kellene tenni, szakirányú végzettséget, csak az kaphatna akinek van valamilyen végzettsége, és nagyságát az iskolai végzettség nagyságához kell kötni tehát pl bankár, jogász, orvos ne tudjon venni, és akkor nem lesz debreceni akkumulátorgyár se termőföldön.
2023. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!