Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nem kéne a jólét, ha...

Tényleg nem kéne a jólét, ha szülő férfiak az ára?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 23:37
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
91%

#4 A fideszesek úgy jönnek ide, hogy ők beszélnek szülő FÉRFIAKRÓL, egyre többert, miközben ez szerintem is egy bullshit.


Nem értem, miért velem vitatkozol, az én szememben is nők azok, akik szülni képesek, biológiai értelemben mindenképpen azok.


Hogy pszichológiailag mi van velük, az más kérdés, elfogadom, hogy léteznek ezzel kapcsolatos súlyos identitászavarok, de biológiailag, aki szül, az nő és kész.


Akkor meg mi a probléma? Akinek méhe van és termékeny, az eddig is szülhetett, tökmindegy, hogy milyen identitászavara van, vagy mennyire maszkulinnak néz ki (biológiailag NŐ).


Olyan értelmetlen hülyeségeken vitatkozunk néha... Hát szüljenek, ha van méhük (ergo NŐK, biológiailag)! Akinek nincs, az úgyse szül a büdös életben!

2023. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
11%
#11: Igen, mert nem akarták lenyomni mindenki torkán, hogy ők márpedig nők, akkor is, ha férfinak születtek.
2023. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
1%
Ti meghallgattatok már egy Jordan Peterson előadást amúgy? Nagyon nemcsak Orbán és a Fidesz beszél erről. J. Peterson milliós nézettségű pszichológus, ugyanarról beszél, mint amiről Orbán.
2023. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
2023. febr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
2023. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
2023. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
2%
Nyugodtan pontozzatok le, lesz még itt majd kognitív disszonancia, ez ezerbiztos.
2023. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
27%

Tisztázzunk már valamit: IDIÓTASÁGON MEGY A VITA!


Őszintén mondom, hogy ebben a gendertémában szerintem kivételesen 85-90%-os egyetértés van a jobboldal és a baloldal között.


Aki olvasott rendszeresen balos portálokat (akár 444-et), az tudja, hogy ezt az egész gendertémát RENGETEG KRITIKA ÉRTE baloldalról is, mielőtt orbán viktor rá nem kattant, mint tyúk a takonyra és el nem kezdte fullba nyomni a kretént.


Pillanatnyilag a genderőrület kapcsán szerintem elég nagy konszenzus van, senki sem szeretné lecserélni az Uram/hölgyem megszólításokat Magyarországon és mi, balliberálisok sem akarunk 798 nemet megtanulni, sem pedig azt énekelni az IStván a királyt dúdolgatva, hogy:


"Magyarok! Személyek és személyek!"


:-)))))))



Az egyetlen különbség, amiben ketté van szakadva a magyar társadalom ez ügyben, az, hogy ti, jobboldaliak RÁFÜGGTETEK a témára, a transzokkal keltek és feküsztök, naphosszat róluk beszéltek, videókat nézegettek, szörnyülködtök, kezditek-hagyjátok. Ez lett a fixa ideátok.


Becsületistenemre, még a transzok sem foglalkoznak ennyit a transzszexualitással (nekik természetes, gondolom).


És esküszöm, én is hülyeségnek tartom - és azonnal kikérném magamnak a rámerőltetett nyelvi erőszakot, HA VALAHA, EGYETLENEGYSZER IS ELŐFORDULT VOLNA VELEM, hogy valakik tényleg megpróbálják rámerőltetni.


De jelen pillanatban a transzoknál számomra sokkal idegesítőbbek a transzmániások, akik tényleg ezzel a becsípődéssel élik az életüket.


Életemben egyetlen transzot nem ismertem személyesen, soha senki nem kérte, hogy "személynek" nevezzem, ráadásul Istennek hála, a nyelvünk amúgy sem használ nemeket, így ezt a kreténséget, hogy akkor most "He" vagy "She" vagy "It" mi ab ovo nem tudjuk átvenni Nyugatról.


Egyetlenegy társadalmi nemnek sem tudom a nevét, az alapokon kívül, amiket a fideszesektől megismertem, és senki nem kérte életemben, hogy jegyezzem meg őket.


Van viszont egy hihetetlenül idegesítő embercsoport Magyarországon, akik reggeltől napestig monomániásan ezzel foglalkozik, és nem bírsz tőlük úgy létezni, hogy ne a transzok és az LMBTQ köré tematizálják az összes lehetséges beszélgetést!


A falat kaparom tőlük - nem mintha nem értenék elvi síkon egyet velük, de normális ember MEGŐRÜL, ha ugyanazt a repetitív érvelést kell hallgassa.


Börtönökben szokták kínozni a rabokat azzal, hogy csöpög a csap, kattog egy hang szüntelenül, vagy repeaten megy egy zeneszám - ezzel terroristákat lehet vallatni!


Én esküszöm, jelentős bevételekhez jutna az ország, ha bérbe adnánk a fideszeseket a CIA-nek, a MOSZAD-nak és más titkosszolgálatoknak.


Képesek hét éven át ismételgetni, hogy migráncs-migráncs-migráncs-migráncs-migráncs-migráncs-migráncs-migráncs, utána pedig egyet váltanak és kezdik újabb hosszú évekig, hogy LMBTQ-LMBTQ-LMBTQ-LMBTQ-LMBTQ-LMBTQ-LMBTQ-LMBTQ-LMBTQ....


Ja a másik műsorszámukat elfelejtettem: Soros-Soros-Soros-Soros-Soros-Soros-Soros-Soros...


Egy iszlamista terrorista azt is bevallaná, amit el sem követett, csak ne kelljen tovább hallgassa tőlük!


Na ez a genderprobléma Magyarországon: egy fideszes monománia, amiben amúgy az emberek 80-90%-a egyet is értene velük, de azzal, ahogyan és amennyit beszélnek róla, az őrületbe bírnak kergetni bárkit!

2023. febr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
63%
Allahu akbar!
2023. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
12%
#20: Ez így rendben lenne, csak épp nyugaton az van, hogy ha nem hívod XY-t a névmásán, akkor kirúgnak, tönkretesznek. Ez nagyon nagy baj. Örülök, hogy te is ellene vagy, de ott pl. a politika nem lép fel ez ellen, csak nálunk.
2023. febr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!