Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nem kéne a jólét, ha...

Tényleg nem kéne a jólét, ha szülő férfiak az ára?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 23:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
3%

20: "Az egyetlen különbség, amiben ketté van szakadva a magyar társadalom ez ügyben, az, hogy ti, jobboldaliak RÁFÜGGTETEK a témára, a transzokkal keltek és feküsztök, naphosszat róluk beszéltek, videókat nézegettek, szörnyülködtök, kezditek-hagyjátok. Ez lett a fixa ideátok."


Balos bölcsész közegben is mozogtam, ha ők, akkor senki sem nyomatja jobban a témát. Ezt elhiheted!

2023. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
81%

Szülő férfiak? Mi vaaan?😳

És azt hogy, női nemiszervek nélkül?

2023. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
2%
Engem az b*sz fel, hogy kb. az összes képzőművész ismerősöm b*zi vagy leszbi, és ha meg akarok venni valamilyen alkotást, akkor végig kell görgetnem száz mérföldet az LMBTQ propagandájukon, mire posztolnak valami terméket is.
2023. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
87%

#25

Összes képzőművész ismerősöd?😅 Nekem egy sincs. Hol bújkalnak ezek a figurák?

2023. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
3%
Bármilyen bölcsészettudományi karon, MOME-n, Képzőművészeti egyetemen, kiállításokon.
2023. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
72%
Abszolut támogatnám, hogy a férfiak szűlhesenek, ha már nem engedik a melegek örökbefogadását.
2023. febr. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
97%

A nagyvezír baromsága ragadós!

Ez az ország lassan ugyanolyan hülye lesz mint a "vezére"!

Kérdező: nem mindegy neked, hogy Orbán mit mondott? Olvass vissza, és megtalálod annak az ellenkezőjét, azt is Orbán mondta!

2023. febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
96%

#25 Micsoda kultúrlény vagy. Szerintem kár lenne rád pazarolni egy műalkotást. :D


Az meg nem az ő hibajuk hogy a heterók nem tudnak rajzolni állításod szerint. :D

2023. febr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
3%
Nagy jólétben élünk, hála a miniszterelnök Úrnak. És nem hiányzik nekünk a pedofil érzékenyítés, nem vagyunk pedofilok, és a fertőzéseket terjesztő afrikai illegális migránsokból sem kérünk, van ígyis elég bajunk a Coviddal meg az influenzával. Maximálisan elégedett vagyok Orbán Viktor miniszterelnök Úrral, és a Fidesszel.
2023. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

29


Neked jár a krumpli!

2023. febr. 26. 14:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!