Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegeknek miért van ilyen...

A melegeknek miért van ilyen nebáncsvirág lelkük?

Figyelt kérdés
Mindig léteztek, de nem voltak ennyire érzékenyek, hogy az egész társadalom az ők problémájukkal foglalkozzon és nehogy véletlenül egy viccet vagy szkeptikus véleményt megengedjen magának. A sorozatokban és a reklámokban is mindig nagyon pozitív fényben mutatják az LMBTQ-t, akik emberi minőségben messze felülmúlják a hagyományosan gondolkodó heterókat. Ehhez hivatalosan mindenki jó képet vág, aztán kocsmaasztaloknál meg lazán megy a b.zizás.

2023. márc. 14. 21:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
59%
Ember, az összes konzi fórum arról szól, hogy fehér férfiak azon nyígnak, hogy nekik már semmit sem szabad e világon, meg hogy mennyire el vannak nyomva. 33 éve vagyok fehér férfi, de még hasonlót sem tapasztaltam, pedig megfordultam 6 kontinens 100+ országában. A szexuális kisebbségek simán jogegyenlőséget akarnak, amit a széljobb mindig többletjogként interpretál. Aztán persze gyáva az összes ilyen arc bevallani magáról, hogy sima egységsugarú náci.
2023. márc. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
66%
#23 Nem te döntesz arról, hogy más emberek, hogy élik az életüket. Verd a segged a földhöz ha nem tetszik.
2023. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 D-Mano ***** válasza:
31%
Az az érdekes, hogy a nézetekért, amiket az LGBTQ társadalmi kérdéseiben képviselek, azokért még néhány évtizede is le"libsiztek" volna engem (már, ha létezett volna már ez a szóhasználat), most pedig már homofób náci vagyok miattuk.... 🙃
2023. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
30%
#23 Legőszintébb náci
2023. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
67%

Engem nem zavarnának a fideszesek, ha otthon csinálnák, a négy fal között. De oké, még a fideszprájdot is elfogadom, békameneteljenek, előre bejelentett helyszíneken, joguk van hozzá!


De az óvodákban a gyermekeink ne kelljen már ilyenek vonaglását nézzék:


[link]


[link]


[link]


Nem lehetne ezek ellen valami gyermekvédelmi törvényt foganatosítani, hogy ne érzékenyíthessenek óvodás gyermekeket?

2023. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
30%

#18:

[link]

Nem mintha nem lenne izgi, ha 2 csajszi nyalakodik fényes nappal a főváros kellős közepén, csak tudod, gyerekek is vannak a világon.

2023. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
37%

#14: "Azért kicsit tragikomikus hogy a homofóbok évtizedekig nyavalyogtak hogy a melegek betegek, közben meg a homofóbok maguk azok..."

Akkor tisztázzunk valamit: nem a homofóbok nyavalyogtak évtizedekig, hanem az orvostudomány tartotta egybehangzóan betegségnek a homoszexualitást.

2023. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
44%

#25: Téged már ez is zavar? Gyengék az idegeid, barátom! ...de ha már ennyire böki a csőröd egy politikus jelenléte gyerekek közt, akkor ezekhez mit szólsz, bogaram?

[link]

[link]

[link]

2023. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
97%

#26 Ez ugyanúgy probléma hetero párok részéről is, sőt azok esetében még nagyobb, mert több hetero pár van, mint nem-hetero. Emiatt nem mondom azt, hogy a heterokkal van a probléma, hanem azokkal az egyénekkel, akik ezt csinálják nyilvánosan.


Csak ugye a heterokból nem szokás hírt csinálni, hogy nyalifalizzák, és soft-sexelik egymást a tömegközlekedési eszközökön, nyilvános helyeken, stb.

2023. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:
36%

Sziasztok.

A nevem Nebáncsvirág lelkű:)

2023. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!