Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegeknek miért van ilyen...

A melegeknek miért van ilyen nebáncsvirág lelkük?

Figyelt kérdés
Mindig léteztek, de nem voltak ennyire érzékenyek, hogy az egész társadalom az ők problémájukkal foglalkozzon és nehogy véletlenül egy viccet vagy szkeptikus véleményt megengedjen magának. A sorozatokban és a reklámokban is mindig nagyon pozitív fényben mutatják az LMBTQ-t, akik emberi minőségben messze felülmúlják a hagyományosan gondolkodó heterókat. Ehhez hivatalosan mindenki jó képet vág, aztán kocsmaasztaloknál meg lazán megy a b.zizás.

2023. márc. 14. 21:24
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%
A szleng nem az. Egyébként pedig az általánosan beszélt. Hiába pesti valami, attól nem lesz standard, csak, ha az ország nagyobb részén így mondják.
2023. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
48%
41: én nem vagyok pesti, mégis ismerem a szót. Inkább ne égesd magad.
2023. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
48%
Jó, te meg nyígjál csak tovább rajta. ☺
2023. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
68%
Ügyvédként néha elcsodálkozom, hogy a jobboldaliak milyen agyi szintén lehetnek...
2023. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%
A jobboldaliak agykapacitásának van valamilyen köze a foglalkozásodhoz?
2023. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Mert ugyan nem kell mindenkinek értelmiséginek lennie, de az, hogy egy általa ismeretlen szón kiakad egy jobboldali, az már fáj
2023. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

1. Ugyancsak diplomás vagyok.

2. Nem vagyok jobboldali (bal sem).

3. Lehet, hogy nem jött le, de nem akadtam ki a szón, sőt, valójában a létezésében sem kételkedtem komolyan, továbbá magam is használok nem sztenderd szavakat, kifejezéseket néha, ha azzal akarok érzékeltetni valamit, vagy nyomatékot adni a mondandómnak.

4. Az illető kommentelő azonban minden kommentjébe beleilleszti ezt a szót, ami nem vall túl nagy fantáziára. Ezért kötöttem bele.

2023. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!