Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért Európában...

A balosok miért Európában nyomatják az Lmbtq-propagandát, miközben arab és afrikai országokban halálbüntetés és börtön jár a melegeknek?

Figyelt kérdés
Itthon semmi tétje nincs annak, amit csinálnak.

2023. márc. 23. 15:33
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
Látom, sikerült mindenkinek a kérdésre reagálnia.😂
2023. márc. 23. 17:40
 32/58 anonim ***** válasza:
96%
A kerdesed egy fossag, raadasul mar unalmas is, ezert szarik ra mindenki.
2023. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
96%
#13: Nem fogytam ki az érvekből csak sajnos az én érveim tényeken, kutatásokon alapulnak és nem sikerült őket megértened, míg a Tieid egy kétezer éves mesekönyvön amit emberek írtak. Így elég nehéz azért vitatkozni.
2023. márc. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
5%
Jó két végletre szakad a világ ilyen tekintetben és még véletlen sem próbálnának emg valahol középtávon találkozni, kivégezni sem kell de a nagy woke-zás is túlzás.
2023. márc. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
91%

"A balosok miért Európában nyomatják az Lmbtq-propagandát, miközben arab és afrikai országokban halálbüntetés és börtön jár a melegeknek?"

Pont ezért.

2023. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező te sem a legélesebb kés vagy a fiókbanXd
2023. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Miért is?Szerintem az arabokhoz kellene menniük tüntetni,mert az ottani melegeknek az élethez sincs joguk.EZ ellen nem tesznek semmit...
2023. márc. 25. 20:45
 38/58 anonim ***** válasza:
24%

"Szerintem az arabokhoz kellene menniük tüntetni,mert az ottani melegeknek az élethez sincs joguk.EZ ellen nem tesznek semmit..."

Persze, hogy nem, mert az nem biznisz, hogy ott labdába se rúghatnak. Európa viszont letérdelt nekik - ebben van a lóvé, tehát itt nyomulnak.

2023. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az arabokhoz kellene menniük tüntetni"

Oké. De ezt miért nekünk mondod, miért nem nekik? Nem mi tüntetünk akárhol is akármiért. Miért itt mondod? Keseregsz, vagy duzzogsz, mert nem ott tüntetnek, ahol te szeretnéd? Vagy miért jöttél ide elmondani ezt? Mit kellene tennünk nekünk a véleményeddel? Hiába értünk veled mi egyet, vagy hiába nem, attól még nem fognak ők oda menni tüntetni, ahová te szeretnéd. Szóval mi az értelme annak, hogy te most elmondtad, hogy szerinted hol kellene tüntetniük? Mit vársz, mi lesz most?

2023. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
32%

"Oké. De ezt miért nekünk mondod, miért nem nekik?"

Jó esetben azért, hogy akik itt olvassák, azok is elgondolkodjanak rajta, hogy nem neki van-e igaza.

2023. márc. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!