Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek nem tetszik a Vármegye...

Akiknek nem tetszik a Vármegye szó, mint közigazgatási egység elnevezés, azok mind baloldaliak?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy ellenkeznek ez ellen, nekik nem lesz vármegye soha a megyéből stb..
2023. márc. 23. 16:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2023. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

Semmi baj nincs a "vármegye" szóval.

Szerintem ad egy kis pluszt ez a régies elnevezés a fogalomnak, mert az, hogy megye, szerintem rosszul hangzik magában.


Én politikailag semleges vagyok, de úgy vélem, inkább az ellenzékieknek nem jön be a dolog.

2023. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%

meg akik nem fogják fel, hogy 1949ben a rákosiék változtatták ezt meg


de mit várjunk tőlük? azt sem fogják fel, hogy ki volt azaz apró antal, és milyen jelentősége van

2023. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Elég vármegyék ők. Kötözni való bolondok, akik minden agymenésüket rátukmákják az emberekre.
2023. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ez csak egy szűklátókörű fideszes agymenés, hogy aki nem bólógat minden demagóg fideszes baromsághoz, az baloldali. Én világ életemben a megye szót használtam, ezután is azt fogom.
2023. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

#5


Te sem vagy fideszes, szóval igazoltad a kérdést.


Van itt a fideszes felhasználók között olyan, akinek nem tetszik a vármegye szó?

Szerintem nincs.

De ha van, akkor jelezze.

2023. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 hypno ***** válasza:
83%

Ezektől a múltba révedő baromságoktól nem lesz egyszerűbb az ügyintézés, nem lesz olcsóbb a kenyér, és már az a királyság sem létezik, amelyik életre hívta.


És nagyon igaza volt Lázár Jánosnak, hogy hagyon sok ember él még, akiknek az ispánokról, Vármegyékről a saját vagy a felmenőik cselédsorsa jut eszükbe.

2023. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem, csak pusztán minden jóérzésű embernek kinyílik a bicska a zsebében, hogy kétszámjegyű infláció van, közben meg ilyen rém fontos dolgokon jár a kormányunk esze. Ettől, hogy vármegyénk van, most biztos minden szegény család tud venni a gyerekének ebédet. Szép munka...
2023. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%

#8 Csak szólok, hogy a református egyház Hajdú-Bihar vármegye keleti részén ingyen osztja az ételt.INGYEN! Tehát itt lényegében 0 ft-ból meglehet élni.

És ezt csak a kormány, és az egyház együttműködésének köszönhetjük, amely még sok gyümölcsöző termést hoz az országra.

2023. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 hypno ***** válasza:
84%

#9


Csak szólok, hogy az állam ezer milliárdos állami vagyonokkal tömi ki az egyházakat ingyen - azzal, amit azok az emberek hordtak össsze akik most ingyen kajára szorulnak - , szóval az a minimunm, ha legalább pénzt nem kérnek azért a kajáért amit szétosztanak.

2023. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!