Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gond ha ma Magyarországon...

Mi a gond ha ma Magyarországon az átlag vagyon csak kpben 21millió forint?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 20:59
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
56%

#29

"az átlagbérek növekedésén sokat torzít az, hogy egy szűk réteg bevételeit erősen felhízlalta a Fidesz"

A Fidesz közeli vállalkozók bevétele nem számít bele az átlagkeresetekbe, ugyanis azok nem munkabérnk/keresetnek számítanak.


"és hogy a közmunka óta a segélyt is bérnek számolják"

A közmunkálabért éppenséggel valóban beleszámolják, de ez az átlagot erősen lefelé húzza, nem pedig fel.

2023. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
91%
30as Egyrészt Már nem AC vallhalázok, már bocs Atomic Heartot tolom, másrészt más dolog azzal érvelni, hogy a környezetemben lévő összes dolog az elmúlt 12 évben hogy alakult, beletartozik ebbe az is, hogy mik történtek az országban, illetve hogy az összes ismerősöm mit tapasztalt, illetve hogy más független gazdasági ellemzők mit mondanak és mit írnak le, és ezekből levonni egy konzekvenciát, mint azt állítani hogy a sarki hentesnél jártam és mivel sok ember volt, minden rendben van az országban. Na és ezért van az hogy nem szoktam egy idő után érvelni nálad, és eltrollkodom az egészet, hiszen te legitimáltad a kérdező agyhalott érvelési rendszerét, vagyis valószínűleg nem látod a különbséget aközött, amit leírtam én, amiért ezekkel érvelek, meg mint amiket ő leírt. Innentől kezdve meg, nincs is több kérdésem meg energiám amit ebbe akarok feccölni.
2023. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

#32

"másrészt más dolog azzal érvelni, hogy a környezetemben lévő összes dolog az elmúlt 12 évben hogy alakult, beletartozik ebbe az is, hogy mik történtek az országban, illetve hogy az összes ismerősöm mit tapasztalt"

Nem más, ezt hívják anekdotikus érvelésnek. Előadod, hogy mi történt a buborékododban. Most én előadom ellenérvként, hogy az én buborékomban a szöges ellenkezője történt. Az anekdotikus érvelés valóságtartalmát nem lehet ellenőrizni.


"illetve hogy más független gazdasági ellemzők mit mondanak és mit írnak le, és ezekből levonni egy konzekvenciát"

Mire gondolsz konkrétan?


"Na és ezért van az hogy nem szoktam egy idő után érvelni nálad, és eltrollkodom az egészet, hiszen te legitimáltad a kérdező agyhalott érvelési rendszerét"

1. Jól értem? Az az oka, hogy szoktad eltrollkodni az egészet, mert én ITT ÉS MOST, A JELENBEN legitimáltam a kérdező érvelési rendszerét? Honnan tudtad a hónapokkal ezelőtt lezajlott vitáink során, hogy itt és most mi fog történni, időutazó vagy? :D

2. Nem legitimáltam a kérdező érvelési rendszerét, hanem fehívtam rá a figyelmedet, hogy te is ugyanazt az érvelési hibát követed el, és mindkettőtök érvelése hibás.

3. Soha nem érveltél nálam, csak gyenge próbálkozásaid voltak rá. Emlékszem, hogy egyszer azon háborogtál, hogy az utak mennyit romlottak az elmúlt 12 évben. Én kértem rá forrást, ami alátámasztja, hogy romlott az utak minősége. Nagy nehezen hoztál egy forrást, ami az ellenkezőjét mondta ki. :D


"Innentől kezdve meg, nincs is több kérdésem meg energiám amit ebbe akarok feccölni."

Ez is jellemző rád, hogy mindig elköszönsz, hogy vége, de aztán nem bírod ki és visszajössz. :)

2023. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
4%

"és ezekből levonni egy konzekvenciát, mint azt állítani hogy a sarki hentesnél jártam és mivel sok ember volt, minden rendben van az országban."


hát pedig, hogyha tételesen cáfolják a problémáidat az országgal kapcsolatban, akkor a végén eljutunk oda, hogy tényleg minden rendben az országgal


esetleg ne kisarkított, nem riktán szándékosan hazug dolgokkal akarjátok megmagyarázni, hogy miért is nincs rendben semmi az országgal, meg olyanokat mondani, hogy a gyurcsány jobb volt, hogyha objektíve nem

2023. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki tudja, hogy a statisztika a hazugság tudománya. A valóság ezzel szemben az, hogy a háztartások HATVAN százalékának még háromhavi megtakarítása sincs. Miből is lenne?
2023. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
0%
módszertani kifogással élni, és vörös fejjel ordítani, hogy MINDEN STATISZTIKA HAZUG két külön dolog honk-honk elvtárs :))
2023. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Óóó a kedvenc hülyém, szia hohkihonki :) Felébredtél? Hogy s mint ezen a szép vasárnapon? :)
2023. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%
mindig akkor álltok neki személyeskedni, amikor már elfogytak az érvek és már a sírás határán vagytok
2023. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
@38 lemaradt a honk-honk, igy uncsi vagy.
2023. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
0%
nem akartam még belédrúgni, hát látom hogy ennyi volt már az idegeidnek
2023. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!