Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a gond ha ma Magyarországon...

Mi a gond ha ma Magyarországon az átlag vagyon csak kpben 21millió forint?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 20:59
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
33as “1. Jól értem? Az az oka, hogy szoktad eltrollkodni az egészet, mert én ITT ÉS MOST, A JELENBEN legitimáltam a kérdező érvelési rendszerét? Honnan tudtad a hónapokkal ezelőtt lezajlott vitáink során, hogy itt és most mi fog történni, időutazó vagy? :D” Nem ritka szrul sikerült értelmezned amit írtam, ezzel az általános viselkedésedre és a gondolatmenetedre utaltam, hogy a kérdező idióta jellegű érvelését összekevered az én érv rendszeremmel és ezáltal megmutatkozik nálad hogy miért gondolkodsz hibásan, és hogy miért fárasztó és idegesítő érvekkel jönni nálad mikor te csak azt tudod írni hogy szöges ellenkezője történt veled ami kicsit sem gyanús. Mármint olyan furcsa hogy a legtöbb fideszes ember legalább elismeri hogy szarban van az ország magas az infláció és elszállt mindennek az ára, még ha azt is hazudják hogy ez háborús infláció meg Brüsszel meg Gyurcsány, de az hogy te és közvetlen környezeted ennek az ellenkezőjét tapasztalta nos ez módfelett gyanús nekem :). Kivéve ha sosem mozdulsz ki a lakásodból és nem olvasol semmit, mert akkor én kérek elnézést csak ebben az esetben meg nemtudom mennyi relevanciája van az érveidnek. Igen elköszönök és nemtudom feltűnt e de az esetek 100 százalékában én szoktam rád hagyni a dolgot és pont hogy te nem bírod megállni hogy válaszolj nekem míg én elszoktam olvasni aztán benyomom a konzolt elmegyek edzeni vagy a barátaimmal találkozni, lányokkal találkozni vagy éppen dolgozni, mert mint írtam szeretek ide jönni néha néha de veled nem lehet beszélgetni mert nálad is az van, hogy te azt tapasztalod hogy minden rendben és mindenki más egy hülye aki mást állít még ha nem is írod le ezt így nyíltan na mindegy gondolom majd erre is a csoda válasz
2023. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

24, Kivéve a gyárakban azt a rengeteg embert..


27, szocializmus reloaded


34, Ha se Orbán se Gyurcsány nem jó, akkor egyikre sem kell szavazni. Ki kényszerít az ellenkezőjére? (Te, saját magadat.)


38, Ne magadból indulj ki.

2023. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

#41

„Nem ritka szrul sikerült értelmezned amit írtam”

De öcsém, hát ha egyszer azt írtad. :D


„…ezzel az általános viselkedésedre és a gondolatmenetedre utaltam…”

Akkor írd le azt. Ha meg hülyeséget írsz ne csodálozz, hogy nem úgy értelmezik, ahogy megálmodtad.


„a kérdező idióta jellegű érvelését összekevered az én érv rendszeremmel”

Neked nincs érvrendszered. Beböfögsz fals infókat, amik kipattannak a fejedből, példa erre az átlagbér semmit nem nőtt dolog, ami ott van megcáfolva. Valamelyik kérdés alatt a minimálbér értékével sem voltál tisztában.


„miért fárasztó és idegesítő érvekkel jönni nálad”

Azért fárasztó neked, mert tudok érvelni, és nem tudsz rájuk mit reagálni.


„Kivéve ha sosem mozdulsz ki a lakásodból és nem olvasol semmit, mert akkor én kérek elnézést csak ebben az esetben meg nemtudom mennyi relevanciája van az érveidnek.”

Az én érveim alapjai általában írott szöveg, amit elolvastam, és te is el tudsz olvasni. :)

Csak te általában nem fogadod el, mert nem téged igazol.


„Igen elköszönök és nemtudom feltűnt e de az esetek 100 százalékában én szoktam rád hagyni a dolgot”

Mert nem tudsz rá mit reagálni.


„és pont hogy te nem bírod megállni hogy válaszolj nekem”

De nincs is azzal semmi baj, ha válaszolsz, vagy én válaszolok, ez nem egy olyan dolog, amit meg kell állni. :) Amire felhívtam a figyelmed, hogy te mindig bedobod sértődötten, hogy befejezted, ez volt az utolsó kommented, volt már olyan vitánk, amint háromszor is, de aztán mégis folytatod. Ezzel segget csinálsz a szádból.


„mint írtam szeretek ide jönni néha néha de veled nem lehet beszélgetni mert nálad is az van, hogy te azt tapasztalod hogy minden rendben és mindenki más egy hülye aki mást állít még ha nem is írod le ezt így nyíltan”

Ezek is ismerős szövegek.

Soha nem állítottam olyat, hogy minden rendben van, saját tapasztalatra meg eleve nem szoktam hivatkozni, hisz az a másik fél részéről ellenőrizhetetlen (az imént azért írtam, hogy az én buborékomban másként történt, hogy érzékeltessem, hogy nem tudod ellenőrizni a valóságtartalmát.)

Te mindent végletekben látsz. Az ország helyzetét illetően azt, hogy teljes romban van.

Aki meg nem ért ezzel egyet (pl.. én), arra meg automatiksan rásütöd, hogy szerinte minden rendben van. Nem csak ez a két véglet létezik, hogy teljes káosz versus minden tökéletes. De erre már sokszor felhívtam a figyelmedet, hogy én soha nem mondtam, hogy minden rendben van, mégis ezzel szalmabábozol.

2023. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
“Mert nem tudsz rá mit reagálni.” Nem azért mert nem tudok hanem mert nincs kedvem meg most erre mit írjak h segget csinálsz a szádból, mint valami óvodások meg bölcsődések itt beszólogassak neked én is valamit, de nem fogok meg írod h sértődött xd most ezekre nemtudok mit írni mármint engem nem hatnak meg különösebben ezek. Szerintem egyik sem igaz mármint se segget nem csinálom a számból azzal, h visszaírok miután leírsz valami szerintem orbitális hülyeséget a válaszomra, mint pl az időutazós érvelésed, csak amiatt válaszoltam amúgy hagytam volna az egészet, és besértődni se szoktam mármint engem nem izgat ki mit ír megsértődni biztos nem fogok rá. De mint írtam te úgy is ezt könyvelted el szóval nem akarom bizonygatni nagyon az ellenkezőjét, meg most értem haza a munkából szóval sok energiám sincs. Abban igazad van hogy végletekben látom a dolgokat, sőt rohadtul pesszimista módon szemlélek mindent, mert megtanított az élet arra hogy a világ egy szr hely, és nálunk ez főképpen igaz, és látom hogy a jelenlegi kormány egy aljas korrupt szrláda banda, aki egyre jobban viszi elfele ezt az országot és egész egyszerűen azt érzem, hogy megfulladok, és nemértem hogy amúgy meg hozzád hasonló értelmes emberek miért látják bennük a jövőt és szavaznak rájuk. Mert amúgy nem tartalak egy ostoba egybites valakinek, de egész egyszerűen nemértem, hogy miért véded őket és emeled ki az érdemeiket, hiszen ha van is nekik olyan egy velejéig romlott önző saját zsebüket tömő mindenkit tövig leszró NERes banda, és konkrétan már szinte a szemedbe mondhatják hogy hülye magyar lakos palira veszünk titeket és ez idegesít a legjobban, hogy megteheti valaki hogy nyíltan lenézze azokat az embereket akik a hatalmat adták neki, és meg is teszi szemrebbenés nélkül, és ez egy olyan gyomorforgató dolog amit nemtudok elnézni, és te ehhez asszisztálsz és nemértem miért, de te érzed
2023. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ha az idei ev elso feleben hasmenessel kuszkodsz, maj az ev masodik feleben a szorulas kinoz, akkor az idei evben atlagosan veve semmi problema sincs az emeszteseddel.
2023. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

Aki dolgozik az kap fizetést igaz?

Ha az ingatlan vagyont nézzük meg 90 millió hozzájön.

Egy átlagos magyar család vagyona 180 millió forint.

2023. márc. 28. 07:10
 47/52 anonim ***** válasza:
52%

#44

„most erre mit írjak h segget csinálsz a szádból, mint valami óvodások meg bölcsődések itt beszólogassak neked én is valamit, de nem fogok”

Ennek örülök! Korábban előszeretettel csúfolódtál (fidesz birka, egybites, stb), úgy látom e téren van érdemi fejlődés.

Az, hogy segget csinálsz a szádból nem egy csúfolódó beszólás részemről. Azokra szokták mondani, akik kijelentenek valamit, de nem tartják magukat hozzá.


„se segget nem csinálom a számból azzal, h visszaírok miután leírsz valami szerintem orbitális hülyeséget a válaszomra, mint pl az időutazós érvelésed”

Nézd, ha azt mondod, hogy innentől nem fektetsz bele több energiát, meg ez volt az utolsó kommented, de ennek ellenére folytatod, az az. De ez nem nagy ügy, csak feltűnt, hogy sokszor eljátszod, és ezen is lehet könnyen javítani, nem írod, hogy többet nem fogsz írni, aztán ha eljutsz arra pontra, hogy nem akarsz, akkor nem írsz és kész.


„Abban igazad van hogy végletekben látom a dolgokat, sőt rohadtul pesszimista módon szemlélek mindent, mert megtanított az élet arra hogy a világ egy szr hely”

Nem gondolom, hogy a világ egy szar hely. Igazságtalan, de meg lehet találni benne a boldogságot. Nem jó az ilyen szintű pesszimuzmus.


„látom hogy a jelenlegi kormány egy aljas korrupt szrláda banda, aki egyre jobban viszi elfele ezt az országot és egész egyszerűen azt érzem, hogy megfulladok”

A politika korrupt, mindig is az volt. Csak amióta közösségi média van, azóta hangosabban lehet kiabálni a másik oldalra, ennyi változott. Én ki tudom zárni ezt. Sőt, általában véve a poltikát is. Nem gondolom, hogy ez a banda lejebb viszi az országot, de még ha így is van, ez az én boldogságomat, és boldogulásomat nem befolyásolja. Mindenkinek magának kell megteremteni a boldogságot, nem a poltikusokra projektálni, ha nem működik valami.

Egyébként a te életedet miben vitte lejebb a kormány?


„Mert amúgy nem tartalak egy ostoba egybites valakinek, de egész egyszerűen nemértem, hogy miért véded őket és emeled ki az érdemeiket, hiszen ha van is nekik olyan egy velejéig romlott önző saját zsebüket tömő mindenkit tövig leszró NERes banda”

Én mindig objektív tények mentén érvelek. Én ezt a politizálást próbálom népszerűsíteni az érzelmi alapúval szemben. Pl.: számomra az, hogy „velejéig, romlott, önző”, olyan jelzők, amik csak indulatból jönnek, és bármelyik politikusra rá lehet sütni politikai állástól függően. Egyébként ha olyan velejéig rosszak, miért teljesítenek jobban, mint a baloldali kormányok?

Vagy az, hogy „Magyarországon a legalacsonyabb a nettó mediánkereset egész Európában” egyszerű hazugság. Az ilyen baromságokat mindig kijavítom, politikai állástól függetlenül (van pl.: egy fideszes, aki rendszeresen azzal jön, hogy az éves infláció valami 12%, őt is mindig kijavítom.), még akkor is ha fáj az illetőnek, mert nem a saját politikai szájízének tetsző tény.


„konkrétan már szinte a szemedbe mondhatják hogy hülye magyar lakos palira veszünk titeket és ez idegesít a legjobban, hogy megteheti valaki hogy nyíltan lenézze azokat az embereket akik a hatalmat adták neki”

Ez az, amit a Fidesz soha nem csinál, hogy lenézi a szavazóit, vagy a lakosságot (szemben a baloldallal), ez politikai öngyilkosság lenne.

2023. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én csak erre reagálnék

“Ez az, amit a Fidesz soha nem csinál, hogy lenézi a szavazóit, vagy a lakosságot (szemben a baloldallal), ez politikai öngyilkosság lenne.”

Erre tudom azt mondani, hogy lombkoronasétány, ha ezután nem látjátok hogy mennyire hülyének nézi az aljas kormány az egész Magyarságot, akkor valóban kár vitatkoznunk

2023. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
0%

#48

Te úgy gondolod, hogy a lombkoronasétányt szándékosan építették lombkoronák nélküli helyre, hogy ezzel a lakosság iránti lenézésüket fejezzék ki, vagy mi?

2023. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
49es Én úgy gondolom hogy azért építették ilyenre, mert egész egyszerűen tövig lszrják a magyar lakosságot, meg az egészet
2023. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!