Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűnt a koronavírus?

Hová tűnt a koronavírus?

Figyelt kérdés

Megszűnt létezni?

Olyan hasznosak az oltások, hogy már nem kell újat felvenni soha?

A koronavírust felváltotta a háború?



2023. márc. 28. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
A trónteremben - talonba téve.
2023. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10 "9) miért nem?a legtöbb oltakozó már nem védett."

Mert ez a variáció nem okozott olyan súlyos tüneteket, mint a korábbiak. Átéltem és tényleg nem olyan súlyos, mint korábban volt.

De ez még mindig nem csak egy nátha, az 1 hétig tartó lázat, ami 3 nap 40 fokosból csökken naponta lejjebb, azt nem lehet annak nevezni. De már nem volt az az érzésem közben, hogy nem biztos, hogy túlélem, mint az első két esetben volt.

Hogy ennek mennyiben oka az, hogy már többször voltam oltva előtte, hogy már kétszer átestem rajta korábban, vagy hogy gyengébb variáció, azt nem tudom. De a tapasztalatom az a környezetemben, hogy sokkal kevesebb ember betegszik meg úgy, hogy az veszélyt jelentene az életére. Az elején én édesanyámat vesztettem el a vírus miatt, tehát sajnos ebben is van tapasztalatom.

2023. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 valaki : ***** válasza:
76%

Őszintén szólva szerintem màr nem nagy szàm.Itt a hàború, izgalmasabb.

Vírustagadó nem vagyok, van koronavírus és veszélyes is lehet, de szerintem tényleg annyi történt, hogy inkább ràcuppantak a hàborúra.

2023. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Putyin lebombázta.
2023. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15%
Àllítólag, Indiában terjed az Omikron Arcturus variànsa, ami 1,22-szer fertőzőbb annàl.
2023. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%

Putyin legyőzte a vírust!

Amióta megtámadta Ukrajnát már senki nem hal meg koronavírus miatt. Egyetlenegy hír sincs már róla.

2023. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!