Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek elkenik a vörös...

Szerintetek elkenik a vörös iszap ügyet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 18:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog menni, nemzetközi bál áll.
2010. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ez nem is kérdés. csont nélkül.
2010. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan? :)
2010. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

ha tudnám, most én lennék milliárdos. de évtizedes gyakorlatuk van abban, hogy megússzanak dolgokat. :)

lehet hogy rossz ellenpélda, de 2006 őszén is ránk figyelt az egész világ, mégsem lettek felelősök, igaz az politika, ez meg üzlet, de alig van különbség.

2010. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
3 nap múlva már nem ez lesz a legfőbb téma ,ez is szép lassan a feledés homályába merül .
2010. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nagy visszhangja lesz, gyakorlatilag ez a katasztrófa lett "a helyi Csernobil", mivel a vörösiszap lakhatatlanná tette a falut és a környékét. Nem elég, hogy az iszap mérgező, de még radioaktív is.


A falulakókat el kell költöztetni máshova, a falu meg pár évben belül, valószínűleg túristalátványosság lesz a "fekete túrizmus" számára, mint Pripjaty Ukrajnában.

2010. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Most nagyon pengeélen táncol ez az ügy az emberek feszültek és agresszivak,főleg a károsultak,szóval sztem nem lesz ezt könnyű eltusolni,és szivből remélem,hogy a vétkesek megkapják méltó büntetésüket,és nem az a tendecia folytatódik ami az elmúlt 8 évben,hogy nincs felelős,és megy a maszatolás....
2010. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
A nagy komcsi rendszer szomorú emlékműve lesz, de elkenni ezt már nem lehet! Annak idején keveseknek volt telefonja, a rádió, tévé a hivatalos propaganda (agit.prop.) brossúra szövegeit fújta, napokig el tudták titkolni pl. Csernobilt. De ma, az internet korában, amikor akkor nézel műhold térképeket, amikor akarsz, a régi "elvtársi" reflexek már nem működnek! Nagyot változott a világ.
2010. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Most itt a lehetőség a fidesznek, hogy megmutassa, képes a felelősségrevonásra.
2010. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
64%
Néhány zsáknyi vörösiszapot a milliáros "tulajdonosi kör" összes luxusvillájának úszómedencéjébe és fürdessük meg benne az elvtárs-urakat! Nem nagyon lehet lemosni, mert tapad, hadd lássa mindenki, kik a bűnösök.
2010. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!